4. 1. 2016

Seriálové osudy: MythBusters

Seriálové osudy: MythBusters

Kabelovka Discovery oznámila, že došla k těžkému rozhodnutí. Po čtrnácti letech se s fanoušky rozloučí seriál Mythbusters. Stanice se rozhodla neskriptový pořad, který má na kontě vítězství Emmy, po aktuální 14. sérii ukončit. Seriál dojde ke svému konci již letos, a to po 248 epizodách a téměř třech tisících experimentech.

„Mythubsters je a navždy bude neskutečně významná součást historie Discovery. Adam a Jamie mají obrovský talent a jejich odkaz bude i nadále přežívat na vědeckém kanálu Science Channel. Všechny epizody se na tuto sesterskou stanici Discovery přesunou již v letošním roce. Jsme si jisti, že zde budou moct noví i stávající diváci zažívat zážitky a učit se od Adama, Jamieho a zbytku rodinky z MythBusters,“ uvedl ředitel Discovery Group Rich Ross v oficiálním vyjádření.

Seriál měl premiéru v roce 2003 a během svého vysílení se dočkal sedmi nominací na cenu Emmy. Poslední série ukáže divákům ty největší mýty v kategoriích, mezi kterými nechybí automobilové kaskadérské kousky, společenské vědy, virální videa, exploze a další.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
angel216

angel216

Tak to mě mrzí, zrovna tuhle show strašně ráda sleduji
před 247 týdny
Kubasix

Kubasix

Je to škoda, ale stejně za sebou nechají velkou stopu :)
před 247 týdny
Raam

Raam

Je to škoda :/ vždycky jsem se rád na ně koukal :/ bohužel všechno dobré jednou skončí :/
před 247 týdny
Další články k tématu