6. 1. 2016

Seriálové osudy: Younger

Seriálové osudy: Younger

Nová série komedie Younger ještě ani nezačala, ale fanoušci se již můžou radovat z objednávky třetí řady! Kabelovka TV Land oznámila, že seriál prodlužuje pro dvanáctiepizodní třetí sérii.

Novinka byla prozrazena během panelu stanice na zimním novinářském turné TCA. Přichází téměř týden před samotnou premiérou druhé řady, na kterou se diváci můžou těšit již 13. ledna.

„Younger se setkal s úspěchem u kritiků a hned na začátku se stal oblíbencem fanoušků. darren Star a jeho scenáristický tým vytvořili nyní ještě svůdnější a více šokující druhou sérii,“ uvedl Keith Cox, výkonný ředitel původní programové skladby stanice. „Jsme nadšeni z celého seriálu a z toho, co všechno udělal pro naši stanici. Pevně věříme v to, že má u svých diváků vášnivou podporu.“

V loňském roce se nových sérií dočkaly také komedie The Jim Gaffigan Show a Impastor. Z novinek již unikla první epizoda Teachers, na skladě čeká Lopez.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Michalenka

Michalenka

Yes,yes yes...:3 jsem potěšená:))
před 246 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Jupííííííí :)
před 246 týdny
cecilka

cecilka

Sice jsem si na začátku myslela, že mě ten seriál bavit nebude, ale pak jsem ho začala mít hodně ráda. Na...
před 246 týdny
Další články k tématu