Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2016

Castle a jeho znovushledání z Firefly v podobě Summer Glau

Až se detektivní drama Castle (Castle na zabití) vrátí po vánoční pauze zpět na televizní obrazovky, bude na diváky v jedné z epizod čekat příjemné překvapení. O to větší radost budou mít ti, kteří mají slabost pro sci-fi seriál Firefly, ve kterém ztvárnil herec Nathan Fillion hlavní roli kapitána Mala Reynoldse.

Objevila se informace o novém castingu, který zaznamená další znovushledání bývalých kolegů a dlouholetých přátel. Ve čtrnácté epizodě osmé série se představí herečka Summer Glau, která si zahraje silnou, chytrou a sexy soukromou detektivku. Ta si poleze na nervy právě s Castlem. Glau si kromě Firefly můžete pamatovat také ze seriálů jako jsou Terminator: The Sarah Connor Chronicles (Terminátor: Příběh Sáry Connorové), Dollhouse (Dům loutek), Alphas (Výjimeční) nebo Arrow. Ve Firefly si zahrála nejmladšího člena posádky, nadanou River, na jejímž duševním zdraví se podepsaly roky vládního testování.

Pro Glau a Filliona se jedná o již druhou čerstvou spolupráci. Minulý rok si společně zahráli ve webseriálu Con Man, který má na svědomí jejich fireflyový kolega Alan Tudyk. V Castlovi si naopak kromě Glau zahostovali také herci Gina Torres a Adam Baldwin, rovněž Fillionovi kolegové z Firefly.

Castle se představí s novou epizodou v pondělí 1. února.


Jste fanoušky seriálu Firefly? Potěšila vás zpráva o obsazení Summer Glau?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 93 týdny
Mám za sebou teprve první sérii a líbí se,hlavně Castle je k zamilování :)
Hitchhiker
před 93 týdny
Já mám jiný nápad pošleme celé osazení castla kromě castla na jeden díl na...
Gabik.029
před 92 týdny
Nové foto Summer s Molly :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY