Facebook Twitter E-mail
8. ledna 2016

Big Little Lies: Jedna hvězda vedle druhé

Kabelovka HBO dokončila základní herecké obsazování své chystané minisérie Big Little Lies, ve které se v hlavních rolích objeví oscarové herečky Nicole Kidman a Reese Witherspoon.

Tyto dámy doplní Alexander Skarsgård, James Tupper a Shailene Woodley. Již dříve pak bylo oznámeno, že se v minisérii objeví Laura Dern, Adam Scott, Zoë Kravitz a Kathryn Newton.

Big Little Lies je adaptace temně komického románu od Liane Moriarty, který vypráví o třech matkách malých školáků. Životy Celeste (Kidman), Madeline (witherspoon) a Jane (Woodley) jsou zdánlivě perfektní. Pomalu se však začne odkrývat skutečnost, která povede až k vraždě.

Skarsgard ztvární Perryho Wrighta, manžela Celeste. Je to úspěšný podnikatel, milující otec a oddaný manžel. Tupper se vtělí do role Nathana Carlsona, bývalého manžela Madeline. Nyní je ženatý s krásnou a mladou instruktorkou jógy Bonnie (Kravitz) a společně musí čelit výzvám, které přináší rozvod v kombinaci s výchovou dospívající dcery.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

peitho
před 93 týdny
Už jen kvůli obsazení tomu dám šanci.
Livia136
před 40 týdny
Po prečítaní knihy mi to obsadenie vôbec nesedí. Postava Madeline je skvelá a...
Kahlan
před 40 týdny
cez víkend som prečítala knihu a minisérie sa neviem dočkať. obsadenie je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY