Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2016

The Rock chystá seriál

Populární americký herec Dwayne Johnson, označovaný přezdívkou The Rock, zůstává i se svým novým projektem v seriálových vodách. Herec je proslaven především svou filmovou rolí v hitu Rychle a zběsile. Objevil se ale i v jiných známých filmech, např. San Andreas či Hercules. Cizí mu nejsou ani seriálové role; loni jste ho mohli vídat v hlavní roli seriálu HBO Ballers. Ačkoliv má v plánu mraky dalších filmů, přesto chystá seriál.

Tento ponese název Boost Unit. Projekt je popisován jako kombinace Rychle a zběsile a hasičského seriálu Rescue me. O hasičích ale Boost Unit nebude. Potenciální seriál pojednává o policistech z Los Angeles. A o autech. Vlastně o speciální jednotce LAPD, zaměřující se na zločiny, v nichž hrají roli auta.

Boost Unit následuje nového člena jednotky Auto Theft Task Force z LAPD, notoricky známého řidiče se skrytou minulostí. V seriálu najdete Dwaynův humor, stejně tak i rychlost známou z populárního Rychle a zběsile. Také zde uvidíte spoustu automobilových honiček, které jsou výsledkem vyčerpávající práce této velmi specializované jednotky.

„Jsme nadšení, že můžeme přivést k životu tento nový styl, a také že můžeme spolupracovat s Imperative Entertainment, abychom zkombinovali poutavou akci a zajímavý příběh," nechal se slyšet Johnson. Společnost Imperative Entertainment je poměrně mladá, ale již stihla produkovat např. seriál Heroes Reborn a letos bude v další produkci pokrčovat.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 93 týdny
Nemá být v nové Pobřežní hlídce? Nebude toho už mít nějak moc?
Bartami
před 93 týdny
Taky mě napadlo to samé, Kobra 11 jak vyšitá. Jak já nemám ráda Kobru 11 :D
Salem
před 93 týdny
takže to bude mít jenom jednu sérii

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY