Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2016

Maya Stojan se představí v NCIS a Grey's Anatomy

Herečka Maya Stojan se během minulé sezóny v seriálovém světě dosti zviditelnila. Získala roli v marvelovském seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.), kde ztvárnila postavu Kary (agentky 33). Její osud však skončil tragicky. Nyní má namířeno hostovat v dalších dvou divácky populárních dramatech.

Prvním z nich je kriminálka NCIS (Námořní vyšetřovací služba), kde se Stojan objeví v jedné z únorových epizod. Zahraje si jednu ze čtyř potápěčů, kteří budou čtyři dny uvězněni pod vodou v hyperbarické komoře kvůli dekompresi. To by nebylo nic neobvyklého, jenže tam nebudou sami. Společnost jim bude dělat tělo vysloužilého strážníka, který zemřel za podezřelých okolností. Námořní vyšetřovací služba se bude na souši snažit případ vyřešit.

Druhým seriálem, ve kterém získala Stojan epizodní roli, je lékařské drama Grey's Anatomy (Chirurgové). Bližší podrobnosti však zatím zveřejněny nebyly.

Stojan, jejíž otec je Čech, se do povědomí diváků zapsala díky své roli v seriálu Castle (Castle na zabití), kde se od páté do sedmé série objevovala jako technická analytička Tory Ellis.

NCIS se s novou epizodou představí 19. ledna a Grey's Anatomy se na televizní obrazovky vrátí 11. února.


Sledujete seriály NCIS a Grey's Anatomy? Jste fanoušky Mayi Stojan? Těšíte se na její hostování?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 92 týdny
Jééé,tak v Castelovi jí teprve uvidím,jsem u čtrvté série :)
Drunk_Queen
před 92 týdny
Mně v Castleovi k srdci nepřirostla, nejspíš kvůli tomu, že pro mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY