Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2016

American Crime Story: Druhá sezóna půjde jiným směrem

Již nyní, necelý měsíc před premiérou první řady American Crime Story, Ryan Murphy a jeho tvůrčí tým ví, o čem bude jejich antologie vyprávět v roce 2017. Zatímco první řada se bude točit kolem diskutabilního soudního procesu O.J. Simpsona, řada druhá se zaměří na zcela jinou problematiku.

Děj bude zasazen do událostí, které způsobil hurikán Katrina. Skupina šesti až osmi členů se bude snažit poodhalit veškeré souvislosti spojené s touto tragédií od prvních chvil, kdy hurikán udeřil, po převoz prvních zraněných do nemocnic až po ty, kteří byli nuceni opustit své domovy.

Murphy prozradil, proč se rozhodl pro změnu tématiky: „Chci, aby tento seriál byl společensky uvědomělý, aby byli vidět i jiné zločiny, které jsou na světě páchány. Podle mého názoru byla Katrina naprosté selhání lidského faktoru. Byli prováděny zločiny proti velkému množství lidí, kteří se neměli jak bránit. My se budeme snažit tyto zločiny přinést na světlo. O tom tento seriál je.“

Stanice FX prozatím oficiálně nepotvrdila, že počítá s ACS i v nadcházející sezóně, ale nejen díky hvězdnému obsazení se jedná pouze o formalitu. První řada se dostane na obrazovky 2. února 2016.


Dáte šanci dalšímu z mnoha počinů Ryana Murphyho? Myslíte si, že druhá řada dostane více pozornosti díky rozdílnosti tématu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

barbis_dc
před 92 týdny
Tak na tohle se docela těším, snad nebudu zklamaná. O.J. Simpson je vděčné...
Seraphine313
před 92 týdny
Tak to nevím, jestli je krok správným směrem. Proces s O.J. Simpsonem byl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY