Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2016

Novinky CW: Pokračování Supernatural,crossover upírů a další

Stanice CW je další stanicí, která má svůj panel na letošním zimním novinářském turné TCA. Opět bylo prozrazeno spoustu informací, které by fanoušci měli vědět. Zde je souhrn.

Supernatural nás přežije
Tohle už jsme asi někde slyšeli… Vypadá to, že Supernatural bude žít déle než většina z nás. Ředitel stanice Mark Pedowitz vyjádřil svou neustávající podporu nejdéle běžícímu skriptovému seriálu na stanici. Svou chválu zastavil těsně před tím, než mohl oficiálně oznámit prodloužení pro 12. sérii, toho se ale dost možná dočkáme v následujících minutách. „Jared i Jensen si to stále užívají. Dokud si to budou užívat, je to skvělé. Seriál má lepší výsledky než minulý rok a lepší, než bychom si kdy mohli přát. Velmi věřím, že se s ním opět setkáme.“

Upírský crossover
Přesun The Vampire Diaries a The Originals na páteční večery mnoho fanoušků nepotěšil, je tu ale akce, která jim snad dodá klidu na duši. Na oba seriály čeká později v aktuální sezóně společný crossover. „Tohle je crossoverový rok,“ prozradil Pedowitz. „Nebude to až do takové míry, jako u Arrowa a Flashe. Zde musí mít také svůj vlastní smysl, co se příběhu týče.“ Ředitel dále ujistil fanoušky, že přesun na pátek nemá být brán jako automatický ortel smrti pro jeden či oba seriály. „Posun není vyhnanství. Jde nám o to, abychom posílili páteční večer.“

Šílená slabota
Když dostal ředitel otázku, zda má nějaké vysvětlení ohledně špatné sledovanosti novinky Crazy Ex-Girlfriend, připustil, že na to nedokáže odpovědět. „Ale my i tak věříme v tento seriál, stojíme za ním. Dáme mu možnost, aby ho lidé viděli. Doufám, že se vrátí ve druhé sérii.“ Možná by mu mohly pomoct dnešní Glóby, kde je nominována hlavní herečka?

Další střípky
- Bylo oznámeno, že filmař Kevin Smith bude režírovat jednu z květnových epizod Arrowa.
- Novinka Containment od Julie Plec bude mít premiéru… letos na jaře. Přesné datum stále chybí.
- Na stanici probíhají diskuze ohledně případného retrospektivního speciálu pro nedávno zrušenou reality show America's Next Top Model.
- Seriál Vixen od sesterské stanice CW Seed byl prodloužen pro druhou sérii.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 97 týdny
Supernatural je dobrý od prvního dílu,takže prodloužení chápu a na Originals...
Natýýý
před 97 týdny
Crossover mezi TVD a TO mi hned zlepšil náladu :D Už se nemohu dočkat:)
Peťulli
před 97 týdny
TVD + TO <3 Moje prosby byly vyslyšeny :D Už se nemůžu dočkat. V poslední...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY