Facebook Twitter E-mail
27. prosince 2011

Zimní novinky a jejich trailery (2012)

Angry Boys

Hnedle na Nový rok si pro nás HBO připravila „novinku“ – Angry Boys. Australský seriál sledující dvojčata Daniela a Nathana plus další postavy v mockumentary stylu. Podle ukázky to vypadá dost šíleně, ale třeba nás to nakonec překvapí.

Jane By Design

ABC family vypustí první novoroční novinku 3. ledna. Jane By Design je seriál, kde si teenagerku a naprostou outsiderku Jane spletou s dospělou, díky čemuž získá práci v módní firmě. Teď jen bude muset skloubit svůj nový „dospělácký“ život s tím svým starým středoškolským.

The Firm

Osmého ledna se dočkáme hnedle dvou nových seriálů. Tím prvním je The Firm od NBC, který navazuje na stejnojmenný film a sleduje události 10 let poté, co Mitchell McDeere odhalil mafiánské pozadí ve firmě Bendini, Lambert & Locke.

House of Lies

Druhým novým seriálem, na který se můžeme těšit 8. 1., je komedie od Showtime House of Lies o profesionálních konzultantech top firem. Asi vás bude zajímat, že jedné z hlavních rolí se ujala Kristen Bell (Veronica Mars).

Are You There, Chelsea?

Novinka Are You There, Chelsea?, ve které se vrátí hvězda Zlatých Sedmdesátých Laura Prepon, je klasický sitcom. Tentokrát budeme sledovat životy několika dvacátníků v Los Angeles. Startujeme 11. ledna na NBC.

Finder

Dlouho očekávaný spin-off od Bones – The Finder se také konečně dočká svého uvedení na obrazovky. První díl potkáme na FOXu již 11. ledna.

Rob

Komedie od Roba Schneidera a s Robem Schneiderem v hlavní roli na základě života Roba Schneidera o tom, jak si Američan vzal dívku z Mexika, čímž se přiženil do jedné obří mexicko-americké rodiny… CBS ji pod názvem Rob (původně to bylo iRob!) uvede 11. ledna.

Napoleon Dynamite

Animovaný seriál Napoleon Dynamite navazuje na úspěch stejnojmenného filmu z roku 2004. Sleduje životy podivného středoškoláka a jeho přátel, kteří žijí na venkově v Idahu. Na FOXu začíná dvojdílem již 15. ledna.

Alcatraz

Očekávaná novinka o věznici na ostrově Alcatraz od samotného J.J. Abramse. Takže nás čekají nějaké ty záhady a posuny v čase. Jestli to dopadne lépe nebo hůře než v Lost, se uvidí již 16. ledna na FOXu.

Unsupervised

Jediná druhá animovaná novinka letošní zimy Unsupervised vypráví příběh dvou kluků v pubertě, kteří nad sebou nemají krutou rodičovskou ruku. Je to od bandy, co stojí za seriálem It's Always Sunny in Philadelphia a od přiblblých výtvarníků, co kreslí Archera. Takže to možná stojí za zkoušku. Každopádně uvidíme od 19. ledna na FX.

Touch

Návrat Kiefera Sutherlanda na obrazovky FOXu se odehraje 25. ledna prostřednictvím seriálu Touch. Kiefer hraje otce autistického syna, který má pravděpodobně schopnost předpovídat budoucnost.

Spartacus: Vengeance

Těžko říct, jestli je Spartacus: Vengeance novým seriálem, či jen druhou sérií předchozího Spartakus: Krev a písek. Pro naše účely to budiž „nový“ seriál, který navazuje tam, kde Spartakus: Krev a písek skončil. Na Starz začínáme/pokra­čujeme 27. ledna.

Smash

Po úspěchu Glee bylo jen otázkou času, kdy se objeví další muzikál. Smash tedy rozšíří muzikálový žánr. Tenhle má navíc za zády Stevena Spielberga a ještě se točí okolo Marilyn Monroe. Pro Glee to znamená, že od 6. února musí počítat na NBC se silnou konkurencí.

The River

ABC se podíváme do Amazonie, kde budeme v seriálu The River pátrat po ztraceném herci. Jenže na Amazonce čeká pátrací tým i nepříjemné děsivé překvapení. Co to bude, se dozvíme nejdříve 7. února, ale je velice pravděpodobné, že to před námi tvůrci seriálu budou ještě nějakou chvíli tajit, aby nás udrželi správně napnuté.

Awake

Poslední zimní novinkou je seriál Awake. Čeká nás souboj dvou paralelních vesmírů, kde v každém dopadla osudná nehoda jinak. Jenže která ze dvou realit je ta pravá a která je jen sen? Uvidíme od 11. února na NBC.


Zimní sezóna je pro nás seriálové maniaky celkem zajímavá, jelikož nás čeká spousta různorodých novinek. A co vy? Máte už něco vybráno, něco na co se těšíte? Pochlubte se v diskuzi!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mehal
hodně dávno
Alcatraz ,Touch,Awake...Mé plány na zimní období :)
zuzanator
hodně dávno
awake a house of lies, na víc není čas:-/
Thomkl
hodně dávno
Nekolik novinek se mi zamlouva.. tak se z toho treba vyklube dalsi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY