Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2016

Grey's Anatomy: Meredith bude brutálně napadena!

Před pár dny bylo zveřejněno promo ke čtvrtečním seriálům na ABC, ke kterým patří i lékařské drama Grey's Anatomy (Chirugové). Mezi fanoušky se ihned zvedla vlna diskuzí, zejména kvůli znepokojujícímu záběru, který zachycuje hlavní hrdinku seriálu. Meredith (Ellen Pompeo) leží zakrvácená na zemi ve svém pracovním oblečení, celá vystrašená.

„Meredith napadne někdo, od koho byste to vůbec nečekali. Je to přesně tak děsivé, šokující a hrozivé, jak to vypadá,“ prozradila herečka Kelly McCreary, její seriálová sestra a kolegyně Maggie Pierce. „Útok je velmi brutální a zlomyslný, a proběhne naprosto nečekaně a zvláštně,“ dodala Sarah Drew, která v seriálu ztvárňuje April Kepner. Jedná se o epizodu, která se točí kolem Meredith, takže ostatní postavy jsou odsunuty na vedlejší kolej. Režie se ujal herec Denzel Washington.

Útok na Meredith zasáhne pochopitelně celou nemocnici, ale velký dopad bude mít zejména na Amelii (Caterina Scorsone). „Amelia to ponese opravdu špatně,“ sdělila Scorsone. „Amelia se vždycky obviňuje z toho, když se někomu cizímu přihodí něco špatného. Obzvláště v tomto případě na sebe bere vinu, i když za to opravdu nemůže. Velmi často je to pro ni osobní, když je zraněn někdo z jejích blízkých. Až se seriál vrátí na obrazovky, Amelia je opravdu na dně.“

Na epizodu se můžete těšit už za měsíc, konkrétně 11. února. Nyní se můžete podívat na výše zmíněné promo.


Těšíte se na novou epizodu Grey's Anatomy? Kdo podle vás Meredith napadne?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

peitho
před 92 týdny
Teda Shonda Meredith pěkně nakládá, už by si mohla vybrat novou oběť :D
Maarti
před 92 týdny
:D OMG, zase ona, jak jinak?! Kdo to asi bude? Perfect Penny - ta mi na to...
LuciaG
před 91 týdny
Mne nejde do hlavy, že to má byť niekto, od koho by sme to nečakali. Takže tu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY