12. 1. 2016

Seriálové osudy: Rectify, Cassius and Clay, London Spy

Seriálové osudy: Rectify, Cassius and Clay, London Spy

Stanice FX se rozhodla zrušit animovaný komediální seriál v duchu Archera, ještě než se stihl divákům představit. Seriál Cassius & Clay byl objednán již v srpnu loňského roku, nyní je ale jasné, že se na obrazovky nedostane. Hlavními hrdinkami měly být dvě ženy, které se živí jako banditky v budoucí, post-apokalyptické Americe.

Podzim 2016 bude znamenat konec pro seriál od SundanceTV, Rectify. Bylo oznámeno, že nadcházející čtvrtá série bude poslední. Seriál byl nominován na tři ceny Critics Choice Awards 2016, a to za herce hlavní roli, ve vedlejší roli a za nejlepší drama.

Tvůrce britské podzimní novinky London Spy prozradil, že si stanice BBC zažádala o druhou sérii. Pětidílný seriál o šanci na romanci mezi dvěma lidmi z naprosto odlišných světů získal pozitivní ohlasy. Tvůrce však prozatím souhlas nevyjádřil a podle všeho se ani nechystá: „BBC nás požádala o druhou sérii, ale můj instinkt mi radí, že by seriál asi neměl pokračovat. Když jste přišli o dva základní vztahy, jak byste chtěli pokračovat? Nevím, jestli by Charlotte a Ben měli v budoucnu stejnou jiskru jen jako přátelé.“

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Jenom to téma animáku by mě stejně odradilo,takže žádná škoda
před 244 týdny
Allien.9

Allien.9

Právě jsem to dokoukala a musím říct, že od konce prvního dílu to byl jeden "proč mi to jenom...
před 241 týdny
Allien.9

Allien.9

Ale víte, co bych brala? Vyjádření scénáristy ve smyslu "jak to dopadlo" jako to udělali například...
před 238 týdny
Další články k tématu