Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2016

Kristen Bell bude hlavní hvězdou nové komedie

Tak konečně tu máme jeden důvod, proč i v lednu bouchat šampaňské! Stanice NBC objednala přímo pro seriál novou komedii Good Place od tvůrce Parks and Recreation, Michaela Schura. To ale není všechno! Zároveň bylo oznámeno, že hlavní role se ujme naše milovaná Veronica Mars, tedy herečka Kristen Bell!

Do novinky byl obsazen také veterán z CSI: Crime Scene Investigation, herec Ted Danson. Hlavní hrdinkou je Eleanor (Bell), žena z New Jersey, která si jednoho dne uvědomí, že není moc hodná osoba. Rozhodne se proto, že svůj život obrátí přesně opačně a že se naučí, co to skutečně znamená být dobrým či špatným člověkem. Zároveň bude chtít odčinit své předchozí chování.

Danson ztvární Michaela, který se shodou náhod stane Eleanořiným rádcem na její nové a lepší životní cestě.

Důležité je také zmínit, že komedie není pro herečku druhořadou pracovní příležitostí, jak by se mohlo zdát, jelikož Bell je vázána na Showtime komedii House of Lies. Pokud tedy seriál bude prodloužen pro šestou řadu, herečka se s největší pravděpodobností bude objevovat v obou komediích. Danson, který aktuálně působí v CSI: Cyber, kriminálku pravděpodobně opustí, pokud bude prodloužena pro třetí sérii.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

peitho
před 188 týdny
Tak to je super zpráva, Kristen je skvělá, ale House of lies mě nezaujal a...
Drunk_Queen
před 188 týdny
Nevypadá to špatně. Snad se to i udrží dál od Earla, protože zatím tam tu...
verunkabrožová
před 188 týdny
Nevím jestli milovaná,ale dobrá je :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY