Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2016

Služky přinesou shledání ze Zoufalek

Ve čtvrté sérii úspěšného letního seriálu Devious Maids dojde ke shledání herců z kultovní soap opery Desperate Housewives.

Herečka Eva Longoria, která je u Maids výkonná producentka, bude v premiérové epizodě nadcházející série hostovat. V jedné z vedlejších rolí se objeví také veterán ze Zoufalek, herec James Denton.

Detaily o hereččině roli prozatím zůstávají utajeny. Nicméně bylo potvrzeno, že Denton ztvární Petera, který stojí v čele filmového studia. Peter se rychle a naplno ponoří do nového vztahu. Vyvstává otázka, zda půjde o některou ze služek.

Longoria aktuálně září v nepříliš úspěšném sitcomu Telenovela. Denton je jednou ze stálých postav v seriálu Good Witch, který vysílá Hallmark Channel.

Kromě této dvojice seriál doplní také argentinská herečka Sol Rodriguez. Bude hrát Danielu, svůdnou, zábavnou a nepředvídatelnou Latinoameričanku. Daniela přijíždí do Beverly Hills s velkými sny a velmi ji láká úžasný životní styl bohatých a slavných.

Poslední zpráva se týká již známé tváře. Herec Nathan Owens, který byl fanouškům představen ve třetí sérii jako Jesse, byl povýšen mezi stálé postavy.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VeronicaElisse
před 99 týdny
Strašne sa teším už na novú sériu :)
Ivy
před 99 týdny
Jéé. O to víc se těším. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY