Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2016

Kdo vstane v Supernatural z mrtvých?

Supernatural (Lovci duchů) se opět chystá velký návrat jedné z důležitých, ale již mrtvých postav. Dočkáme se ho ještě v letošní sérii, která, jak se podle vyjádření šéfa stanice zdá, nebude poslední.

Ale pojďme hezky zpátky k dnešní novince. Supernatural je známý i proto, že smrt v něm opravdu nic neznamená, ale tentokrát se tvůrci rozhodli použit jinou metodu než zmrtvýchvstání.

Bylo oznámeno, že se opět vrátí Jim Beaver, představitel Bobbyho Singera. A nevrátí se sám; tentokrát si s sebou přivede loveckého kamaráda Rufuse, kterého si zahrál Steven Williams.

A jak se tedy vrátí? Tvůrci se rozhodli vyzkoušet flashbacky. Dean a Sam budou vyšetřovat starý případ, který kdysi měli na starosti právě Bobby s Rufusem. Jak prozradil výkonný producent Jeremy Carver, události starého případu se budou odehrávat zhruba v době 5. série. „Je tam spousta skvělý možností na návrat k věcem, které se staly během té doby. Tím je samozřejmě i vztah mezi Bobbym a Rufusem. Bude to opravdu krásná epizoda.“

Supernatural se na obrazovky vrátí již ve středu 20. ledna.


Těšíte se na návrat Bobbyho? Nebo byste byli radši za jinou „mrtvou“ postavu a kterou?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 92 týdny
Na návštěvu dvojky Bobby & Rufus se těším a jsem rád, že Bobbyho nehodlají...
andrea168
před 92 týdny
Mam rada flashbacky, mam rada Bobyho a Rufuse a mam rada vyplnkove epizody,...
Koldik
před 52 týdny
Tak Bobyho mozem, ale tieto vyplne zas az tak nie. Som rad ked to odsypa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY