Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2016

Castle tahá eso z rukávu a chystá něco nového

Detektivní drama Castle (Castle na zabití) má sice za sebou téměř osm sérií, ale přesto se tvůrci dokážou vytasit s něčím novým, co diváci v seriálu ještě neviděli. Konkrétně zamíří celý policejní tým do soudní síně, kde bude svědčit u jednoho ze svých případů.

„Poprvé v historii Castlea se podíváme k soudu, kde budete svědky procesu jednoho případu,“ uvedl showrunner Alexi Hawley. Vražda, která se bude během soudního procesu řešit, není součástí žádného případu, který se v seriálu řešil, ale přesto showrunneři fanouškům slibují, že se během série bude vzpomínat na události z minulosti. „Podle mě to bude odměna pro naše dlouhodobé fanoušky, protože budeme zmiňovat věci, které se udály za posledních pár let,“ uvedl druhý z showrunnerů, Terence Paul Winter.

Důležitou zprávou ovšem je, že jedním ze svědků u soudu bude také Castle (Nathan Fillion). „Castle je na pozici svědka moc ‚zajímavý‘ člověk. Musí si stoupnout před soud a rázem se to celé zvrtne,“ prozradil s úsměvem Winter a Hawley dodal: „Takže to bude mít své následky a bude potřeba to napravit.“

Kromě toho se v několika epizodách objeví nová postava, kterou ztvární herec Gerald McRaney (Agent X). Jedná se o Masona Wooda, ředitele tajného a legendárního spolku soukromých detektivů. Podrobnější informace o jeho úloze zatím nejsou známy, ale představí se ve 14. epizodě této série, stejně jako herečka Summer Glau.


Jak se vám líbí nápad s epizodou u soudu? Potěšila vás tato zpráva? Co říkáte na nový casting?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zip
před 96 týdny
Aspoň že se blíží konec zimní pauzy, castle mi asi chyběl nejvíc, jo a iZombii
Mik
před 96 týdny
Snad to tu sérii nakopne, zatím se to docela vleče a nepříjde mi to tak zábavný...
Bellezza
před 96 týdny
Príbehy a seriály zo súdnych siení ma nebavia a z duše ich neznášam,tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY