Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2016

UnREAL: Bývalý agent B.J. Britt se stěhuje k Everlasting

Kabelové drama UnREAL bylo krátce po premiéře prodlouženo pro druhou sérii, s čímž přišla otázka, kdo bude novým mládencem. Během první série fiktivní reality show Everlasting, kolem které se seriál točí, se úlohy mládence Adama zhostil britský herec Freddie Stroma.

Před několika měsíci bylo oznámeno, že v druhé sérii bude do role nového mládence obsazen Afroameričan, čímž chtějí tvůrkyně adresovat problematiku rasismu. Po dlouhém hledání konečně našly toho pravého a roli profesionálního fotbalisty Dariuse Hilla získal herec B.J. Britt, který se proslavil jako agent Triplett v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.). Darius je velmi pohledný, milý a charismatický, což z něj dělá perfektního kandidáta. Pro Quinn (Constance Zimmer) a Rachel (Shiri Appleby) je jeho obsazení velkým úspěchem. Darius doufá, že se díky účasti v Everlasting zapomene na jeho veřejný skandál, jenže netuší, že se tím jeho život navždy změní.

Darius Hill bude v historii prvním Afroameričanem, který se zhostí role mládence v reality show. Skutečná reality show The Bachelor (která se vysílá od roku 2002) v tomto směru stále zaostává. Když se reportéři během nedávné tiskové konference na toto téma ptali tvůrkyně Sarah Gertrude Shapiro, sdělila, že tohle rozhodnutí byla pro celý tvůrčí tým jasná volba.


Jak se vám líbí seriál UnREAL? Co říkáte na nový casting? Překvapilo vás, že se bude jednat o prvního Afroameričana v roli mládence?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

annieackles
před 91 týdny
Nečekala jsem to, ale UnREAL jsem si opravdu oblíbila. :) Myslím, že tento...
Destinytte
před 91 týdny
Unreal jsem si opravdu zamilovala. Přiznávám, že mi bude chybět Adam. :D Ale...
cecilka
před 91 týdny
Jsem zvědavá, co si tvůrci vymyslí za příběh - teď je šance, že to bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY