Facebook Twitter E-mail
15. ledna 2016

Fox objednává pilot k novému 24

Panel Foxu během zimního novinářského turné TCA pokračuje další peckou. Po úspěšném osmiletém běhu 24 a minisérii Live Another Day stanice dále rozšiřuje známou značku s 24: Legacy, kde objednává pilot.

Půjde o potenciální nový seriál se zcela novými postavami. Kiefer Sutherland zde bude mít úlohu výkonného producenta. Neočekává se však, že by si zopakoval roli Jacka Bauera, minimálně ne v pilotu.

Nová čtyřiadvacítka se bude točit okolo vojenského hrdiny, který se vrací do států, následují ho ovšem samé trable. Hrdina nakonec musí požádat CTU, aby mu organizace pomohla zachránit život, a společně se pokusí zabránit akci, která by potenciálně mohla znamenat nejhorší teroristický útok na americké půdě v celé historii země.

Hlavní hrdina Eric Carter je Afroameričan. Kromě něj vedoucí castingu hledají do páru hlavní ženskou postavu, která má v agentuře dlouhou historii, jde o bývalou ředitelku společnosti.

24: Legacy zachová formát seriálu, tedy odehrávání se v reálném čase, rozdělení obrazovky a v jednu chvíli se odehrávající různé dějové linie.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 174 týdny
Určitě si na to počkám :-)
kamia
před 174 týdny
24 bez Jacka Bauera to je pro mne nemyslitelné. A myslím si, že i ta...
supercharlie
před 173 týdny
Třeba to dopadne jak Supergirl, kde jsme se dozvěděli něco nového...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY