Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2016

HTGAWM: Zbytek série bude hájit nové klienty

Právnická zápletka druhé série populárního seriálu How to Get Away With Murder (Vražedná práva) je téměř rozuzlena, a tak si scenáristé připravují zápletku novou, která bude představena po zimní pauze. Legendární právničku Annalise Keating (Viola Davis) si vyhledají další zbohatlíci, kteří se připletou k vraždě. Jejím úkolem bude prokázat jejich nevinu.

Jedná se o tříčlennou rodinu Mahoneyových. Roli tichého, avšak pozorného Wallace, který si dokáže prokázat svou, když je potřeba, získal herec Adam Arkin, kterého můžete znát ze seriálu Chicago Hope (Nemocnice Chicago Hope) nebo Sons of Anarchy (Zákon gangu). Jeho chytrou a společensky uznávanou manželku Sylviu ztvární herečka Roxanne Hart ze seriálů Chicago Hope a Hung (Na velikosti záleží). Jako jejich vzdělaný syn Charles se představí Wilson Bethel, který se proslavil v seriálech Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) a The Astronaut Wives Club. Rodina se objeví hned v následující epizodě vysílané dne 11. února a je možné, že se s nimi budou diváci setkávat i v sérii třetí, pokud bude seriál prodloužen.

„Rodina Mahoneyových ztvární v posledních šesti epizodách velmi velkou roli v soudním případu. Jsou to zámožní lidé. Jedná se o případ vraždy a Annalise v něm hraje velkou úlohu,“ prozradil showrunner Peter Nowalk. O bližší informace se podělit nechtěl, ale zmínil se, že Mahoneyovi nemají nic společného s žádnými z předchozích klientů Annalise ani s postavami v jejím blízkém okolí.


Jste rádi, že se zbytek série bude věnovat něčemu novému? Potěšilo vás obsazení této trojice?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kutikk
před 91 týdny
Super zprávy! Za Wilsona Bethela jsem ráda, že se objeví v mém oblíbeném...
LuciaG
před 91 týdny
Chicago Hope je jeden z mojich úplne najviac najobľúbenejších seriálov a...
D.D.
před 91 týdny
Wilson Bethel :D tak samá motivácia aby som sa poriadne pustila do tohto...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY