Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2016

The Americans má příběh až na šest sérií

Během letošního zimního novinářského turné TCA se dostala řada také na očekávaný kvalitní špionský kousek The Americans (Takoví normální Američané), který se již tři roky zázrakem vyhýbá zrušení. Za panel usedl producent Joel Fields, který naznačil, že spolu s tvůrcem Joem Weisbergem asi ve dvou třetinách plánovaného příběhu.

Fields připustil, že neví, jak dlouho seriál poběží. „Víme, že jsme vymysleli strukturu příběhu na tři dějství. Připadá nám, že se nyní blížíme ke konci druhého dějství. Jestli nám bude trvat odvyprávět celý příběh v páté nebo ještě i v šesté sérii, to uvidíme, až začneme pracovat na další sérii,“ prozradil.

Teď nezbývá než doufat, aby stanice FX měla se seriálem stejnou trpělivost jako doposud, když ho rok co rok obnovuje i přes téměř neexistující sledovanost. Čtvrtá série začíná na kabelovce 16. března.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 99 týdny
prvni dve serie me fakt braly..., ale jak do toho zacali "matlat"...
Clear
před 99 týdny
Seriál jednoduše žeru. Doufám, že se bude úspěšně vyhýbat zrušení dál. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY