21. 1. 2016

Novinka pod lupou: Mercy Street

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Mercy Street
Žánr drama / historický
Stanice PBS
Premiéra 17. 1. 2016
Vysílání každou neděli večer
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Lisa Q. Wolfinger, David Zabel
Herci McKinley Belcher III, Suzanne Bertish, Norbert Leo Butz, L. Scott Caldwell, Gary Cole, Peter Gerety, Shalita Grant, Hannah James, Brad Koed, Luke MacFarlane, Cameron Monaghan, Donna Murphy, Josh Radnor, AnnaSophia Robb, Tara Summers, Wade Williams, Mary Elizabeth Winstead, Jack Falahee, Daryll Morgan

Ve zkratce

Seriál podle skutečných událostí zavede diváky až za bitevní pole a do životů Američanů během občanské války, kteří čelí nečekaným výzvám během nejdivočejší doby americké historie. Hlavními hrdinkami příběhu zasazeného do roku 1862 jsou dvě dobrovolnické zdravotní sestry, které stojí na opačných stranách konfliktu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Spousta známých tváří, které mě ale nedokázaly v tomto dramatu zaujmout. Pilotní díl se vleče, je plný nekonečných záběrů na postavy, které jen koukají do blba. Pomalé tempo nezachrání ani občasný výbuch paniky, který se v nemocnici odehraje, a vyvrcholí smrtí (i když dojemnou) mladého kluka, které je věnováno asi pět minut bezdialogového bloudění kamery sem a tam. Přistihla jsem se, že se nedokážu na sledování soustředit, chybělo mi něco, co by mě upoutalo.Neříkám, že všechno je jen špatně. Jen tento seriál není pro každého. V současnosti se seriály snaží být čím dál nabitější zvraty a akcí a možná kvůli tomu už jsem tak zblblá, že vidět šedesát minut bez katastrof mi přijde prostě divné.

  • známí herci
  • kostýmy
  • nudné postavy
  • mdlý děj
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Tohle asi vynechám,neoslovilo mě to
před 244 týdny
teraxa

teraxa

Tak jsem si říkala, že bych na to mohla mrknout, ale vzdávám to :) Faktem je, že bez těch známých tváří, by...
před 243 týdny
Pipa22

Pipa22

a zkoukli jste nekdo mezitim nejaky dalsi dil - krome pilotu? pokud ano, jaky je na to nazor?
před 239 týdny
Další články k tématu