Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2016

Grey´s Anatomy povyšuje další postavu

Tvůrkyně Shonda Rhimes se svým dramatem slaví i po dlouhých letech ve vysílání velký úspěch. Možná i proto dává důvěru čím dál tím většímu počtu herců, kteří se v Grey's Anatomy objevují jako nové postavy. Herec Giacomo Gianniotti hrající postavu internisty Andrewa DeLucy byl povýšen mezi hlavní postavy na začátku letošního roku.

Andrew se objevil ve finále loňské sezóny, v té době tedy neměl možnost se zcela projevit. To se změnilo v současné sérii, kdy postava DeLucy se stala středem zájmu jedné z doktorek, konkrétně Magiie Pierce, kterou hraje Kelly McCreary.

Gianniotti se připojuje mezi další šťastlivce, kteří se v poslední době staly stálými postavami. Jemu předcházel herec Martin Henderson, který je novým doktorem a do nemocnice se dostal po boku April (Sarah Drew), která se vrátila z válečné oblasti, kde pomáhala polním doktorům. Herec se objevil v průběhu několika epizod v první polovině 12. sezóny. Stejně tak se mezi stálé postavy zařadil Jason George v podobě doktora Bena Warrena, který je již několik let manželem doktorky Baileyové (Chandra Wilson) a zároveň jejím kolegou v nemocnici.

Grey´s Anatomy se po zimní pauze vrací již 11. února v bloku TGIT (Thank God It's Thursday) spolu se seriály Scandal a How to Get Away with Murder.


Líbí se Vám nové postavy, které se poměrně rychle zařadily mezi hlavní herecká jména? Vracíte se i po letech k Chirurgům?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 95 týdny
Jo jo,to je fešák,na něj se budu určitě ráda koukat :)
Maarti
před 95 týdny
No, proč ne, ona beztak připravila nějakej zajímavej osud :D Ale rozsekla mě...
Pipa22
před 95 týdny
dobrej postreh :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY