Facebook Twitter E-mail
27. ledna 2016

Grey´s Anatomy: Cristina byla na Derekově pohřbu

Fanoušci lékařského dramatu Grey´s Anatomy si mohou konečně oddechnout a dojít k závěru nad situací, která mnohým nedala spát. Cristina se opravdu účastnila Derekova pohřbu a byla Meredithinou velkou oporou, kterou hrdinka v této velmi těžké chvíli potřebovala. Kevin McKidd, který zastává roli doktora Owena Hunta, řekl v jednom z rozhovorů, že se Cristina skutečně objevila při průběhu pohřebního obřadu.

Na fotografii níže je vidět brunetka stojící po boku Meredith, sledující Derekovu rakev. Nemusí se jednat o herečku Sandru Oh, ale každopádně postava zobrazuje Cristinu. „Cristina tam byla,“ potvrdil McKidd. „Předpokládám, že Sandra v tu dobu byla pracovně vytížená, a tak se nemohla dostavit na natáčení, což byl jediný důvod, proč byla nahrazena doublerkou. Tato část děje měla jasně znázornit, že Cristina by v takovou dobu Meredith nenechala samotnou."

Postava doktorky Youngové se se seriálem rozloučila po deseti letech v květnu 2014. Bylo tomu přesně rok před tím, co Derek zemřel při autonehodě. Herečka dříve před svým odchodem prohlásila, že by se „ráda vrátila“ v hostující roli v době, kdy stanice ABC uzná za vhodné seriál ukončit.


Měli jste rádi Cristinu? Změnil se pro vás seriál od smrti Dereka?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Camfourek
před 97 týdny
Smrt Dereka mě hrozně dostala. Je sice hezké, že Christinu takhle přidali na...
justynajohnson
před 97 týdny
Derekova smrt přišla jako rána z čistého nebe,šokovalo mě to a ted si na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY