22. 1. 2016

Novinka pod lupou: Baskets

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Baskets
Žánr komedie / tragikomedie
Stanice FX
Premiéra 21. 1. 2016
Vysílání každý čtvrtek večer
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Louis C.K., Zach Galifianakis, Jonathan Krisel
Herci Zach Galifianakis, Louie Anderson, Martha Kelly, Sabina Sciubba, Ernest Adams

Ve zkratce

Příběh je zasazen do městečka Bakersfield v Kalifornii. Chip Baskets má spoustu snů, chce se stát profesionálním klaunem. Poté, co ale vyletí z prestižní klaunské školy v Paříži, se musí vrátit domů a spokojit se s prací v místním rodeu.

Podobné seriály

Enlightened
Togetherness
The Comedians
Between Two Ferns with Zach Galifianakis
Dog Bites Man
Louie

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Ach jo. Nejsem ani trošku fanda tady těch autorských kousků, ve kterých sami tvůrci hrají hlavní role a snaží se nějak vyjádřit své vnitřní rozporuplné pocity.

Baskets je od začátku do konce katastrofa. Nevtipná katastrofa. Jde o tragikomedii, kde tragédie nápadně převládá. Po zhlédnutí nebudete pobaveni, právě naopak, budete mít neuvěřitelnou­ depku.

Kéž bych tak měla, co pozitivnějšího říct, ale jediné plus vidím v tom, že epizoda měla jen půl hodiny a i tak mi to přišlo jako dvojnásobná délka. Na další díly se rozhodně nechystám.
  • tragédie víc než komedie
  • klauni v rodeu?!
  • nekonečné
0 %
Mé hodnocení
ragelly

Není to chyba tohoto seriálu, ale nemám ráda klauny. Vlastně mi přijdou docela děsiví. Ovšem obsah seriálu Baskets zas tak děsivě nezněl, a tak jsem se neovlivněná trailerem pustila do pilotu. Do seriálu by se nejspíš neměl pouštět nikdo, kdo očekává komedii, protože to, co jsem viděla, nasvědčovalo spíše tragikomedii s kapkou mé lítosti k hlavnímu hrdinovi. Ale kdo ví, možná to bude pro diváky přednost.Zacha Galifianakise už jsem někde viděla (možná Hangover?), ale v mých očích rozhodně nemá na to, abych se na se na osudy klauna dívala jen kvůli němu. Postavy jsou vlastně dost nesympatické, ale možná to je záměr a stejně jako lítostivá tragikomedie kladná vlastnost pro potenciální diváky. Občas jsem se pousmála, ale upřímně, u některých scén jsem netušila, zda to má někomu připadat vtipné, nebo smutné. Podle žánru se zdá, že tvůrci chtěli mířit prvním směrem, ale v mých očích skončil v druhém. A možná je to tou depresí, ale já se při sledování prostě nebavila.

  • Baskets Career College
  • scénka s nákupem jídla
  • dvojčata
  • je to komedie, nebo tragikomedie?
45 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
24ron24

24ron24

A je to tu, tak sme sa dočkali!! Ragelly dáva nekompromisne 0%, prvýkrát! :DDD
před 244 týdny
ragelly

ragelly

Přemýšlela jsem o 10 %, ale opravdu mě nenapadlo, za co by si to mělo zasloužit :D
před 244 týdny
Adrian "A.C." Conor

Adrian "A.C." Conor

Konečne. Ďakujem, že si nemusím pridávať ďalší seriál do watchlistu. Pilot si možno pozriem, ale vážim si...
před 239 týdny
Další články k tématu