Facebook Twitter E-mail
22. ledna 2016

Hádanka: Který seriál chystá velký návrat postavy?

Odpověď: Once Upon a Time (Neal)

TV Line má pro seriálové nadšence další zapeklitou hádanku! Tentokrát nejde o smrt, uf. Jedno z dlouholetých zaběhlých dramat chystá velký návrat bývalé postavy, který se uskuteční jako obrovské překvapení. To je docela jasné, když si uvědomíte, jakým způsobem byla původně postava ze seriálu vyškrtnuta.

Abychom řekli pravdu, seriál i herec/herečka, o které/m je řeč, už mají tento návrat za sebou. Natáčení jeho nebo jejich scén bylo dokončeno minulý týden a proběhlo naprosto bez povšimnutí médií. Tvůrci si gratulují, že se jim podařilo vše naplánovat do detailů a udržet tento návrat v utajení.

Cynici by si mohli myslet, že k takovémuto znovushledání nemůže za žádných okolností již nikdy dojít. Pravdou ale zůstává, že tento herecký navrátilec velmi nadšeně popisoval svou postavu na place během natáčení. Mimochodem, veškeré scény s tímto hercem nebo herečkou byly natáčeny ve studiu.

Co se týče návratu na scénu, lze očekávat velkou dávku dramatu. Načasování totiž nemůže být lepší, jak taky jinak :-)


Tak co, koho tipujete? Kdo bude první, kdo se trefí?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

pandi_mladatko
před 86 týdny
Ví se už o jaký seriál se jednalo/jedná?
ragelly
před 86 týdny
Ano :) Dívala jsem se na zdrojový článek, kde bylo potvrzeno, že se jedná...
pandi_mladatko
před 86 týdny
Určitě nemluvím jen za sebe, děkujeme.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY