Facebook Twitter E-mail
10. prosince 2011

Na Ringer si chvíli počkáme a další seriálové střípky

  • CW čachruje s plány vysílání na leden. Za všechno může nová show Remodeled, pro kterou CW dělá místo ve svém vysílacím plánu. Všichni tudíž musí z cesty, aby show měla dobrý rozjezd. Kvůli tomu se Ringer vrátí na obrazovky nejdříve 31. ledna.
  • NBC zkusila pustit Grimma místo Prime Suspect ve čtvrtek a co se stalo? Nic nečekaného. Má vyšší raitingy než Prime Suspect (dokonce to byl pro NBC nejlepší čtvrtek za posledních 11 týdnů), ale ne o moc vyšší než jakých seriál dosahuje v pátek.
  • Alanis Morissette si zahraje ve seriálu Up al night. Bude hrát Hip-hopovou legendu z bývalé Avyiny kapely. Na hudbení počátky Avy se v seriálu již dříve odkazovalo videoklipem ve stylu klipů Robin Sparkles z HIMYM.
  • Jim Beaver (Bobby ze Supernatural) se objeví v seriálu Justified. A ne jen tak na skok. Jeho účast je rozplánovaná na 7 epizod. To je celkem dost, obzvlášť, když vememe v potaz, že Justified se točí v LA a Supernatural ve Vancoveru. Jestlipak zatím nehledat něco víc…
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
hodně dávno
To s tím "Bobbym" je slušně řečeno nepěkné.
Frozen99
hodně dávno
Ringer :/ snad aspoň poběží bez repríz..
SimonQa14
hodně dávno
Dalších pár týdnů navíc bez Ringer ... :-/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY