Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2016

Twin Peaks: Laura Dern se připojuje k herecké sestavě

Různé zdroje potvrzují, že tvůrce seriálu David Lynch obsadil do jedné z rolí svou oblíbenkyni. Laura Dern bude součástí nadcházejícího pokračování kultovního seriálu stanice Showtime Twin Peaks.

Detaily o postavě Dern jsou prozatím utajeny, ale existuje určitá teorie, že na Oscara nominovaná herečka ztvární sekretářku agentu Cooperovi, kterou do dnešní doby nikdo neviděl. Pokud se tak stane a Dern spolu s hercem Kylem MacLachlanem budou znovu tvořit pár vyšetřovatelů, který si poprvé střihli v Lynchově dramatu z roku 1986 Blue Velvet. Mimo to si spolu zahráli ve Wild at Heart z roku 1990 a Inland Empire z roku 2006.

Lynch a spolutvůrce Mark Frost mají již všechny epizody sepsány. Kolují teorie, že by se počet měl pohybovat kolem desíti a více, vše v Lynchově režii. Natáčení se v současnosti odehrává se Washingtonu, na televizní obrazovky se revival dostane v létě 2017.


Dáte šanci dalšímu pokračování? Nebo jste již na vážkách vzhledem k tomu, jak se návratům již zrušených seriálů nepříliš daří?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nevada
před 159 týdny
Já doufám, že to jeho asistentka nebude. Ta by mohla zůstat postavou na úrovni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY