Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2016

Twin Peaks: Laura Dern se připojuje k herecké sestavě

Různé zdroje potvrzují, že tvůrce seriálu David Lynch obsadil do jedné z rolí svou oblíbenkyni. Laura Dern bude součástí nadcházejícího pokračování kultovního seriálu stanice Showtime Twin Peaks.

Detaily o postavě Dern jsou prozatím utajeny, ale existuje určitá teorie, že na Oscara nominovaná herečka ztvární sekretářku agentu Cooperovi, kterou do dnešní doby nikdo neviděl. Pokud se tak stane a Dern spolu s hercem Kylem MacLachlanem budou znovu tvořit pár vyšetřovatelů, který si poprvé střihli v Lynchově dramatu z roku 1986 Blue Velvet. Mimo to si spolu zahráli ve Wild at Heart z roku 1990 a Inland Empire z roku 2006.

Lynch a spolutvůrce Mark Frost mají již všechny epizody sepsány. Kolují teorie, že by se počet měl pohybovat kolem desíti a více, vše v Lynchově režii. Natáčení se v současnosti odehrává se Washingtonu, na televizní obrazovky se revival dostane v létě 2017.


Dáte šanci dalšímu pokračování? Nebo jste již na vážkách vzhledem k tomu, jak se návratům již zrušených seriálů nepříliš daří?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nevada
před 201 týdny
Já doufám, že to jeho asistentka nebude. Ta by mohla zůstat postavou na úrovni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY