26. 1. 2016

Seriálové osudy: Billions

Seriálové osudy: Billions

Pouhé dvě odvysílané epizody stihly přesvědčit kabelovku Showtime o tom, že má na skladě nový hit. I když sledovanost první epizody nebyla nijak zářivá, Billions si dokázal vybojovat druhou sérii!

Seriál se odehrává ve světě vysokých financí, vypráví příběh o originální hře kočky s myší a o politické a ekonomické moci moderního světa.

Když už jsme zmínili sledovanost, ta byla do jisté míry ovlivněna předčasným uvolněním pilotu online. V přepočtu týdenních čísel Live+7 seriál vyšplhal celkem na 6,5 milionu diváků a o 7 procent tak předčil start dramatu Ray Donovan.

Rychlé prodloužení Billions přichází v době, kdy se stanice Showtime snaží změnit strategii svých původních seriálů. Ředitel David Nevins minulý měsíc prozradil, že chce uvádět premiéry svých původních seriálů samostatně, ne po dvojicích, jak tomu bylo dosud. To začalo již nyní v lednu, kdy Shameless měl premiéru týden před Billions.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Emigna

Emigna

Není se čemu divit, nejlepší letošní novinka. Už pilotem mě dostali.
před 242 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Pilot byl skvělý a dál jsem se zatím nedostala,nechávám si rezervu na nudný večer příští týden :)
před 242 týdny
Mik

Mik

Téma mě moc nelákalo, ale protože Showtime + Malin Akerman + Damian Lewis tak nebyla jiná možnost než to...
před 242 týdny
Další články k tématu