Facebook Twitter E-mail
14. prosince 2011

Revenge: Obsazen patriarcha rodiny Graysonů

Je na čase seznámit se s dědou mocného hamptonského klanu – do seriálu Revenge stanice ABC totiž přibude další Grayson. William Devane si zahraje Edwarda, Conradova (Henry Czerny) otce. Pro pomoc v připravované rozvodové bitvě se na něj ale obrátí jeho snacha, Victoria (Madeleine Stowe), která i přes svou rafinovanost, nemůže v seriálu plném zvratů být bez spojence. Vypadá to, že vztah otce a syna je na bodu mrazu.

Děda Grayson se objeví v epizodách 14 a 15, které by měly být vysílány buď koncem ledna, nebo začátkem února. Všichni fanoušci by měli zbystřit, jelikož 15. epizoda je ta, na kterou všichni čekali. Zaměří se totiž na vraždu na pláži, jež celou show 21. září odstartovala.

Williama můžete znát jako Jamese Hellera ze seriálu 24 hodin. Fanoušci prime-time soap opery si ho ale rozhodně pamatují jako pikle kujícího politika a později byznysmena, Gregoryho Sumnera, ze spin-offu Dallasu, Knots Landing běžícího v letech 1983–1993.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anyk
hodně dávno
Jako kdybys mi to vzal přímo z úst... Nejde než souhlasit ;) Už se...
Frozen99
hodně dávno
Já taky sleduju hodně seriálů, ale musim se přiznat, že Revenge si užívám...
Anyk
hodně dávno
Já Emily taky fandim (BTW kdo si taky myslí, že hl. hrdince více sluší...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY