Facebook Twitter E-mail
28. ledna 2016

Chicago Fire: Nová hasička na obzoru

Drama z hasičského prostředí Chicago Fire už se na stanici NBC vysílá čtvrtým rokem a tvůrci v čele s Dickem Wolfem neustále hledají další a další způsoby, jak seriál oživit a udržet si diváky. Krom čím dál více srdcervoucích epizod a propracovanějších příběhů je to v neposlední době i casting. A tak mezi hasiče ze stanice 51 zavítá nový člen, resp. členka.

Řady hasičů rozšíří Miranda Rae Mayo. A nezdrží se jen jednu, dvě epizody. Podle všeho se má jednat o důležitou postavu, která příběhem do budoucna dost zahýbá a má vyhlídky na to stát se postavou pravidelnou, ne-li hlavní. Stejnou cestou se vydaly i poslední dvě dámy v seriálu, zdravotnice Sylvie Brett (Kara Killmer) a Jessica ‚Chili‘ Chilton (Dora Madison).

Mayo si v seriálu střihne hasičku jménem Stella Kidd, zábavnou, drsnou, nebojácnou, fyzicky i psychicky zdatnou a podle slov tvůrců i vcelku povolnou dámu s proříznutou pusou. S ní na place tak už Gabby (Monica Raymund) nebude jedinou ženou hasičkou v jednotce. Tvůrci se tímto krokem snaží přiblížit vztahy na fiktivní stanice realitě, ve které do hasičského řemesla proniká stále více žen. Navíc prý mají scenáristé v plánu zamotat hlavy pánům hasičům, což by mohlo být zajímavé, přihlédneme-li k faktu, že Otis (Yuri Sardarov) se v současnosti vehementně snaží najít partnerku.

Miranda Rae Mayo není na poli seriálů žádným nováčkem. Mohli jsme ji několikrát vidět v dramatech Blood and Oil, True Detective (Temný případ) nebo třeba Pretty Little Liars (Prolhané krásky).

Tak uvidíme, jak se s novou rolí v uniformě popere. Na stanici by se měla objevit co nevidět.


Sledujete Chicago Fire? A jste zvědaví na nový přírůstek?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 90 týdny
andromache
před 90 týdny
Jako ne že by mi vadili lidi se sebedestruktivními sklony, ale Chilli má...
Simpsinka
před 80 týdny
Já teda musím říct, že Dawson je jedna z mých nejoblíbenějších postav už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY