Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2016

Chicago PD nabírá novou krev

Ani spin-off hasičského dramatu z dílny Dicka Wolfa pod taktovkou NBC, Chicago P.D., nezaostává pozadu a pro udržení divácké přízně dělá, co může. I zde se rozpracovává příběh a přibírají nové tváře pro osvěžení příběhu. A i zde mezi stávající obsazení zavítá půvabná dáma.

Řeč je o nevadské herečce Charismě Carpenter. Ta v seriálu v několika epizodách ztvární majitelku lékárny s licencí na vydávání marihuany a advokátku v jednom. Zajímavá kombinace. Co víc, její postava, o které se prozatím nic víc neví, okamžitě padne do oka detektivu Halsteadovi (Jesse Lee Soffer). Jeho vztah s další okouzlující slečnou Erin (Sophia Bush) je tak dost možná v ohrožení. Jak se budou věci mezi nimi vyvíjet, uvidíme od 17. února, na kdy je naplánovaná 15. epizoda 3. řady a kde bychom měli Charismu prvně spatřit.

Charisma Carpenter má za svou bohatou seriálovou kariéru mnoho zkušeností. Krom epizodních rolí v seriálech jako Veronica Mars, Scream Queens nebo Greek jsme ji mohli vídat jako Cordelii Chase v nadpřirozených dramatech Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů) nebo Angel.

Pro Chicago P.D. to tak bude jistě cenná posila. Obzvláště přihlédneme-li k tomu, že zpráva o nové pravidelnější tváři se v seriálu neobjevila už dost dlouho. Posledním takovým castingem byl ostřílený veterán Clancy Brown, o kterém jsme psali před půl rokem, a který si svou přítomnost v seriálu odbyl během posledních dvou epizod.


Sledujete policejního bratříčka Chicago Fire v podobě Chicago P.D.? A těšíte se na novou postavu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 181 týdny
Veru nie :) Prečo?
andromache
před 181 týdny
Protože pak by pro tebe navždycky byla ta protivná nafoukaná...
Bellezza
před 181 týdny
Tak táto sa mi vôbec nepáči,poznám ju z jedného filmu ako hrala vrahyňu a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY