4. 2. 2016

Novinka pod lupou: Mad Dogs

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Mad Dogs
Žánr drama / krimi
Stanice Amazon
Premiéra 23. 1. 2016, pilot k dispozici od 15. 1. 2015
Vysílání celá série naráz
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Cris Cole
Herci Michael Imperioli, Billy Zane, Steve Zahn, Romany Malco, Ben Chaplin

Ve zkratce

Skupinka čtyřicetiletých přátel, kteří v životě za celou dobu vlastně nic nedokázali, se sejde v Belize. Zde jedou na dovolenou a oslavit předčasný odchod jednoho starého kamaráda z podnikatelského světa. Příběh však rychle nabere nečekané obrátky, když události začnou odkrývat stará temná tajemství, podvody a dokonce i vraždu.

Podobné seriály

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tak tohle mě zaujalo. Předlohu neznám a na trailer jsem předem nekoukala, takže jsem vůbec netušila, do čeho jdu. Mám moc ráda seriály, kde se počáteční luxus a idylka rychle změní v horor. Přesně to se stalo i u Mad Dogs.

Vražda, která rozhýbala celý příběh, se stala až téměř ke konci epizody, to ale vůbec nevadilo. Naopak, divák si zvykl na pohodu a spoustu zábavy. Po krádeži jachty jde jasně poznat, jak atmosféra houstne a když už si myslíme, že je po všem, přijde kočka. Jakože… musela jsem si tu scénu pustit dvakrát, protože napoprvé jsem zůstala koukat s otevřenou pusou a hrozně jsem se lekla :D

Po pilotu zatím moc netuším, jak se příběh bude vyvíjet dál. Každopádně zájemci mají k dispozici celou řadu naráz, takže ukojení zvědavosti je nabídnuto tím nejlepším možným způsobem :-)

Moc chválím herecké obsazení. Každý hrdina má něco do sebe a každý z nich mě zajímá. Zaujal mě i zbohatlík, který všechny pozval k sobě, škoda, že šlo pouze o hostující roli. Každopádně jsem si jistá, že jeho kamarádi postupně odhalí, v čem lítal, a prostřednictvím jejich zjištění se to dozvíme i my.

V neposlední řadě musím vyzdvihnout prostředí. Nádhera, netuším, kde se seriál natáčel, ale hnedka bych se tam přestěhovala. No, možná by mi trošku vadilo, že tam není žádný signál, ale tak když už bych měla peníze na takový život v ráji, tak už bych měla snad i peníze na natáhnutí nějakého toho internetového kabelu, ne? :D
  • šok z vraždy
  • herci a jejich postavy
  • záhada
  • lidi budou automaticky srovnávat s předlohou
90 %
Mé hodnocení
ragelly

Jelikož jsem viděl původní britskou sérii, tak jsem si tohle nemohl nechat ujít. Vy pokud jste viděli originál, si to nechat ujít můžete. Je to totiž jak přes kopírák a to včetně charakterů. Jen bylo potřeba přidat černocha.

Fajn je, že některé šokující scény fungují, úplně stejně jako poprvé (možná to je tím, že už je to přeci jen nějaká doba, co jsem to viděl), takže předpokládám, že na člověka nepolíbeného předlohou to bude fungovat báječně. Problém nastává s mírnou rozplizlostí, protože přeci jen, než se něco stane, tak je pomalu konec.

Verdikt. Je to ještě docela dobrý, ale originál byl o třídu lepší. Docela jsem zvědavý, jak si borci z Amazonu poradí s rozplizlostí, protože přeci jen Angláni to nacpali do 4 epizod. Možná Amazon rovnou zapracuje i další série.
  • prostředí
  • herecké výkony
  • drama
  • je to kopírka
  • může se zdát rozplizlé
70 %
Mé hodnocení
Fruiko

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
La.Volpe

La.Volpe

16. dubna začíná tento seriál vysílat AXN (pod názvem Ničemové). Tak kdo má zájem, může mrknout...
před 231 týdny
Další články k tématu