Facebook Twitter E-mail
1. února 2016

Novinky z taneční soutěže So You Think You Can Dance

Pokud se zadaří a navzdory klesající sledovanosti a úbytku celkové fanouškovské základny se taneční soutěž vrátí se 12. sezónou, uvidíme dle slov tvůrců určitě to, co vrátí SYTYCD zpět na výsluní.

„Věříme, že se budeme s tvůrci soutěže vídat i nadále,“ prohlásila ředitelka stanice Fox Dana Walden na letošním zimním panelu novinářů. „Stále ještě vedeme debaty s producenty, ale máme tuto show natolik rádi, že věříme v prodloužení.“

Tvůrci byli postrčeni k lepším nápadům a také k tomu, aby se vyvarovali chyb, které mají za důsledek úbytek fanoušků a které se opakovaly v posledních letech. Walden dále prohlásila: „Jsme si jisti, že nastanou změny. Jak moc razantní budou, to je na vás. Soutěž se rozhodně nebude měnit od samotných základů, půjde sice o drobné změny, ale určitě budou vidět.“

Premiéru poslední série SYTYCD sledovaly v čele s novými porotci Jasonem Derulem a Paulou Abdul čtyři miliony diváků s ratingem 1.3, zato finále řady sklidilo ohlas jen 2,4 milionu diváků s ratingem 0.8.


Máte rádi SYTYCD? Co od případné další řady čekáte?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
před 89 týdny
V další řadu samozřejmě doufám, ale v té minulé mě dost zklamali porotci,...
ragelly
před 89 týdny
Mary byla nejlepší, i když šílená :) Teď v létě jsem oba zmíněné...
channina
před 89 týdny
Jj, to jsem přesně dělala taky. Hodně se mi líbilo, když tam porotce...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY