Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2016

Fish se vrací do Gothamu

Herečka Jada Pinkett Smith si ve druhé sérii dramatu Gotham zopakuje svou slavnou roli Fish, kterou diváci mohli pravidelně vídávat v první řadě. Fish se zdrží na několik epizod.

Zprávu o hereččině castingu potvrdil zástupce stanice, nicméně odmítl prozradit jakékoliv detaily o tom, jakým způsobem se bývalá kriminální královna znovu objeví.

Fanoušci naposledy hrdinku viděli ve finále první série, když Fish padla pod rukou Penguina. V té době showrunner Bruno Heller lákal fanoušky na to, že záporačka přece jen možná nemusí být pod drnem. „Být vámi, rozhodně bych nic nepředpokládal, kor ve městě, jako je Gotham. Komiksový svět je velmi nepředvídatelný.“

Gotham se vrací s pokračováním druhé řady v pondělí 29. února.


Těšíte se na další dějovou linku s Fish? Nebo jste byli rádi, když po první řadě ze seriálu zmizela a její návrat vás příliš nepotěší?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Umbaros
před 94 týdny
Tak jsem se konečně dohrabal do posledního zatím vydaného dílu no a mám pocit,...
Pepa Nevrkrakr
před 94 týdny
Měla by zůstat mrtvá, tam kde je. Nechybí mi vůbec a jako postava je...
Dahllia
před 94 týdny
Pro mě naopak. Fish a Falcone mě na seriálu nejvíce bavili.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY