Facebook Twitter E-mail
3. února 2016

Daniel Zovatto obohatí Fear The Walking Dead

Fear The Walking přivítá v druhé sérii novou tvář. Daniel Zovatto, který se zviditelnil svou hlavní rolí v hororovém filmu It Follows nebo seriálech Agents of S.H.I.E.L.D. a Revenge, se připojuje k ansámblu druhé řady.

Jak už to před premiérami bývá, o nové sérii se toho prozatím moc neví. Natáčení druhé řady probíhá v Los Angeles. Příběh první řady se soustředil na pozvolný vývoj zombie apokalypsy, kterou můžeme naplno vidět v The Walking Dead, který je pro FTWD starším a zkušenějším bráškou.

Zovatto se připojuje k již známým tvářím jako jsou Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Cary, Lorenzo James Henrie, Ruben Blades, Mercedes Mason a Colman Domingo.

Druhá série začíná více jak o 4 měsíce dříve, než byla premiéra první řady, a to 10. dubna.

Zovatto nedávno dotočil pro stanici USA Network pilotní díl projektu Brooklyn Animal Control. Jeho filmová tvorba se také začíná zvětšovat; kromě zmíněného It Follows si zahraje v chystaném snímku Man In The Dark.


Máte 10. dubna v kalendáři, nebo Vás FTWD zklamal?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Patty
před 94 týdny
Já teda po první sérii nemám vůbec chuť pouštět se do druhé. Takže sledování...
veva8
před 94 týdny
Je to fešák, už se na něj těším. První řada byla super.
luckily
před 94 týdny
K herci - je mi tím svým miloučkým oblíčejíčkem dost nesympatický, takže se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY