5. 2. 2016

Novinka pod lupou: Animals

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Animals
Žánr animovaný / komedie
Stanice HBO
Premiéra 5. 2. 2016, pilot k dispozici od 4. 2. 2016
Vysílání každý pátek večer
Předskokan Vice
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Phil Matarese, Mike Luciano
Herci Phil Matarese, Mike Luciano

Ve zkratce

Animovaná komedie sleduje životy a osudy zvířátek, které žijí v tom nejhorším obyvatelném prostředí – v New York City. Ať už jde o krysy, holuby nebo brouky, všichni se musí vypořádávat s trapnými nahodilými konverzacemi, morálními dvojsmysly a existenčními krizemi, což vše je až nápadně podobné lidským životům.

Podobné seriály

asi Archer

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Takže, shrňme si, co jsme právě viděi. Spoustu černobílých nelíbivých a tvrdě se pohybujících obrázků, které doprovázely dialogy v jedné hlasové rovině, kdy jeden mluvil přes druhého. Neustále. Nikdo se nepřeřvával, jen všichni mluvili naráz, takže se v tom nevyzná nikdo.

Každopádně milovníci sprostých animáků by tomu mohli dát šanci. V tomto odvětví se moc neorientuju, takže netuším, k čemu Animals přirovnat. Takže zkuste a pak mi řekněte, jak na vás pilot působil, jsem zvědavá.

Bože… názor píšu po půl hodině sledování s tím, že už teda epka je pomalu u konce.. a pak kouknu na přehrávač a vidím, že mám za sebou teprve 10 minut a 17 jich ještě zbývá! :D Po skončení dílu: No dobře, ten konec byl docela vtipný a lehce parodující lidský svět. Ne že bych se smála nahlas, ale uvnitř duše jsem se lehce pousmála :D
  • twist v závěru
  • mini uzavřený příběh
  • nepěkná grafika
  • jeden mluví přes druhého a úplně o ničem
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Squerago

Squerago

To vypada jako strasna hovadina :D
před 241 týdny
Destinytte

Destinytte

No, já do něj jdu. :)
před 241 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Jako párminutový trailer to je celkem vtipné, ale sledovat celý díl? Řadu?
před 232 týdny
Další články k tématu