Facebook Twitter E-mail
6. února 2016

Vrátí se Chris Meloni k SVU?

NBC minulý týden prodloužila oblíbenou kriminálku, která se na obrazovkách drží již 17 let a nevypadá to, že by jí docházel dech. Ano, řeč je o seriálu Law & Order: SVU.

V příští sezóně bude kriminálka vstupovat již do 18. série. Z poslední zprávy, kterou NBC poskytla lze vyčíst, že pokud se fanoušci těší na znovu setkání agentky Bensonové a jejího parťáka Stablera, budou si muset alespoň jeden další rok počkat.

Výkonný producent Warren Leight si pohrával s myšlenkou, že pokud by měla být 18. série tou finálovou, bude se snažit přemluvit Chrise Meloniho, aby se vrátil se svou postavou, která ho nejvíce proslavila v seriálovém světě. „Pokud bude následující sezóna opravdu poslední, Stabler se musí vrátit.“ řekl Leight v jednom z rozhovorů.

Meloni opustil děj ve finále 12. série poté, co se neshodl se stanicí NBC ohledně prodloužení své smlouvy. Jeho postavě se nedostal ten správný a uspokojivý odchod od útvaru. „Jak stanice NBC, tak tvůrce Dick Wolf, studio Universal i Meloni ví, že odchod jeho postavy měl mít lepší zakončení,“ řekl Leight.

Pokud se nachýlí konec SVU, tak Leight očekává, že Meloni bude chtít znovu na scéně ukázat chemii, která mezi ním a jeho kolegyní Bensonovou (Mariska Hargitay) byla vidět na každém kroku. „Myslím si, že pokud Mariska řekne, že ho chce zpátky, tak nebude váhat.“ řekl Leight. „Snad uvidíme další skvělé scény.“


Koukáte stále na SVU? Jste rádi za další porci epizod v následující sezóně?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 88 týdny
18 sérií?Do prčič,to musím pohnout,mám za sebou jen 6 :)
inekafe
před 88 týdny
Jasné, že som rád, seriál, ktorý si dokáže udržať super kvalitu aj po 17...
mitote
před 88 týdny
Nikde jsem narazila na zpravu, ze Warren Leight jako producent v SVU...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY