6. 2. 2016

Seriálové osudy: Shades of Blue

Seriálové osudy: Shades of Blue

V pátek večer se stanice NBC rozhoupala k tomu, že rozhodla o osudu dalšího svého dramatu. Tentokrát jde o policejní drama Shades of Blue a pro fanoušky máme velmi dobré zprávy. Seriál byl prodloužen pro druhou řadu!

Seriál má průměrnou sledovanost, nicméně si velmi polepšuje v číslech Live+3 a především Live+7, kde první tři epizody poskočily nahoru v průměru o neskutečných 95 procent.

„Chceme poděkovat Jennifer, která je ta nejpracovitější žena, jakou známe, za její velkou snahu v roli hvězdy i producentky. Kromě ní jsme samozřejmě vděční i jejím kolegům za vytvoření jednoho z nejpodmanivějších dramat současné televize,“ uvedla Jennifer Salke, ředitelka NBC.

Shades of Blue se tak přidává k stále narůstajícímu počtu seriálů, které se na NBC vrátí i v příští sezóně. Prozatím je mezi nimi kompletní kvartet od Dicka Wolfa (Law & Order: Special Victims Unit, Chicago Med, Chicago Fire, Chicago P.D.) a dále The Blacklist a novinka Blindspot.
Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Dawemandude

Dawemandude

Původně jsem se chtěl podívat jen na pilot, nicméně mě to chytlo a jsem rád za prodloužení.
před 240 týdny
davidoff5

davidoff5

Uvidíme či sa akademici/novinári nezbláznia a nedostane Jennifer zlatý glóbus, ako tento rok jedna...
před 240 týdny
milosh

milosh

Nesleduju ani nemám v plánu. Bod do tipovačky ale potěší :-)
před 240 týdny
Další články k tématu