17. 12. 2011

Vražedný dům z American Horror Story je na prodej!

Vražedný dům z American Horror Story je na prodej!

Ano! Los Angelská usedlost s rozlehlým tanečním sálem, jenž býval kaplí (to hrůzu vůbec nenahání) je opravdu na prodej. Ale nepotřebují slavný dům přecpaný přesexovanými duchy tvůrci American Horror Story na druhou řadu?

Očividně ne. Jak prozradila jedna z hlavních postav Connie Britton (Vivien Harmon), v tomto domě byla natočena pouze pilotní epizoda, všechno ostatní se točilo v přesné replice.

Pokud by se vám doma tedy válelo $4.5 milionu (90 milionů korun), jděte do toho. Očekávat můžete 6 ložnic, 5 koupelen, bohaté dřevěné obložení, dřevěné podlahy, 6 (!) prastarých kachličkami pokrytých krbů, trámové stropy a nespočet dalších původních detailů, plus spousty duchů mučených nedokončenou minulostí ve sklepě. A koupil by Vražedný dům opuštěný masový vrah-duch Tate Langdon (Evan Peters)? „Já bych nikdy, nikdy nechtěl žít v takové domě…Je starý a strašidelný (ve smyslu creepy) a celá ta atmosféra tam je opravdu děsivá.“ Navíc všude propouští duchy :D

Mimochodem, většina lidí píšící komentáře na různých serverech přiznává, že by dům opravdu koupila (kdyby měli těch 4 a půl milionu dolarů samozřejmě :) ).

A co vy, chtěli byste žít ve Vražedném domě?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
Frozen99

Frozen99

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Ildus

Ildus

Tak já i kdybych ty peníze měl, tak bych nekoupil, protože bych tam nemohl žít, všude bych viděl ty...
hodně dávno
Anetka888

Anetka888

Po týdnu beze spánku by ses už asi neodstěhoval, ale rovnou se stal stálým členem klubu s názvem Ve...
hodně dávno
haroska

haroska

Tak i když je tenhle dům neuvěřitelně krásný, nešla bych do toho ani náhodou. Pokaždé, když by někde...
hodně dávno
Další články k tématu