Facebook Twitter E-mail
7. února 2016

Gilmore Girls: Paris nemůže chybět

V komentářích u předchozích článků od vás zaznělo, že v revivalu populárního seriálu Gilmore Girls nemůže chybět Paris. No a víte co? Máte pravdu! Bylo oficiálně potvrzeno, že herečka Liza Weil se v roli nejlepší kamarádky Rory vrátí.

Kelly Bishop (Emily) prozradila již na začátku týdne, že tvůrkyně Palladio do scénáře Paris připsala. Nic však nebylo oficiální, jelikož herečka aktuálně působí v jedné z hlavních rolí v dramatu How to Get Away with Murder a smlouvu s Gilmorkami prozatím uzavřenou neměla. Teď už si ale můžeme být jisti, že se s Paris v nových epizodách setkáme.

„Je neuvěřitelné, co Amy pro Paris napsala. Fanoušci si to budou náramně užívat.“ Podle dostupných informací se Paris objeví ve dvou ze čtyř plánovaných devadesátiminu­tových epizod, které se začaly natáčet tento týden v Los Angeles.

Prozatím je tedy potvrzeno, že se vrátí představitelé a představitelky Lorelai, Rory, Emily, Lukea, Logana, Michela, Kirka, Lane a Paris.

Herec Yanic Truesdale nasdílel na Twitter první fotku z natáčení: „První den zpátky v hotelu s mnou šéfovou. Je tu sranda!“

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 93 týdny
Jupííí! A super foto z natáčení :)
Earenis
před 93 týdny
Už se neskutečně těším! :)
ševča
před 53 týdny
Že? Když uvážíme, že byla Roryina nejlepší kamarádka poslední řady? Já vím,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY