Facebook Twitter E-mail
10. února 2016

Starz chystá sequel k The White Queen

The White Princess, projekt, který získal včera od stanice Starz zelenou. Jde o sequel k minisérii The White Queen, která se opět inspiruje stejnojmenným bestsellerem od Philippy Gregory ze série The Cousins' War.

Seriál bude vyprávět příběh anglické Války růží ze ženské perspektivy. Osmidílná minisérie začíná nyní předprodukci. Scenáristka The White Queen Emma Frost se vrátí na pozici showrunnerky.

Minisérie završí příběh Války růží a vzestup Tudorovců díky manželství mezi princeznou Alžbětou z Yorku a králem Jindřichem Tudorem. Anglie je spojena, ale manželství hrdinů je brzy rozpolceno. Zemí se začínají šířit zvěsti o tom, že princeznin dlouho ztracený bratr Richard je naživu a plánuje převzít vládu. Hrdinka si musí vybrat mezi pozicí manželky Tudora a princezny z Yorku, mezi novým manželem a chlapcem, který tvrdí, že pochází ze stejné krve.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 93 týdny
Díky! Opraveno :)
eliza2210
před 93 týdny
určite si to pozriem lebo White Queen sa mi veľmi páčila :)
Adrian "A.C." Conor
před 92 týdny
Super. Už sa teším. Mohli by ešte sfilmovať aj ďalšie jej knižné série, napr....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY