Facebook Twitter E-mail
10. února 2016

Novinky na dlani aneb přivítejte novou titulku

Nebojte se, žádné drastické změny na vás nečekají. SerialZone.cz už čtyři roky patří graficky mezi nejvymazlenější weby na naší scéně. I u nás samozřejmě dochází k vývoji a úpravě obsahu, který se vám snažíme co nejpřehledněji předat.

Rozhodli jsme se proto mírně upravit naši Homepage tak, abyste měli své oblíbené stránky hned po ruce! Jak můžete vidět na první pohled, nejvýraznější změnou je propagační odkaz na populární sérii článků Novinka pod lupou. Kromě líbivých plakátů zde ihned vidíte také hodnocení redaktorů, jejichž celé názory najdete uvnitř článku.

Pro ty, kteří náhodou neví, nač koukat, jsme na hlavní stránce vytvořili přímý odkaz vedoucí na Doporučovač, který jsme vám představili během našich listopadových narozenin. Doporučovač funguje na základě vašeho obsahu watchlistu, podle kterého vám nabídne seznam 25 seriálů, které by vám mohly padnout do oka.

Výbornou vychytávkou je rychlý odkaz na naši celoroční tipovačku Kdo přežije. Letošek se nám začíná pěkně rozjíždět a již nyní můžete porovnávat, jak si na tom se svými tipy stojíte v porovnání s vašimi přáteli! Pokud jste u nás nováčky, tak se můžete těšit na léto, jako již tradičně, hned v červnu spustíme další tipovačku, tentokrát již pro sezónu 2016/17. Ten čas tak letí… :-)

Všechna střední okénka mezi bleskovkami a odkazem na Novinku pod lupou budou proměnlivá, kdykoliv tedy přijdete, může tam na vás čekat nové překvapení :-) Půjde samozřejmě o věci, které aktuálně mají velkou míru důležitosti. Budeme vám připomínat hlasování u Emmy, Glóbů nebo třeba naše vlastní SerialZone Awards, jejichž druhý ročník se kvapem blíží! No a prozatím si můžete užít kromě doporučovače a tipovačky třeba i řešení adventních hádanek… Kdo pořád vzpomíná na prosinec? :-)

Fanoušci našich fotočlánků budou jistě potěšeni tím, že jsme se rozhodli na tyto výjimečné obrázkové články více upozornit. S většími ikonkami přímo nad diskuzí už nikdy nepřehlédnete vydání nového fotočlánku.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 88 týdny
Keď si v tomto doma, tak písni Fruikovi, možno by ocenil tvoje nápady,...
Isabo1
před 88 týdny
Moc děkuji za vrácení posledních názorů, teď je to perfektní :-)
Pajky
před 86 týdny
Teprve teď je titulka perfektní :D Když bylo polechtáno mé ego přidáním...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY