Facebook Twitter E-mail
11. února 2016

Gilmore Girls: Jess se vrací!

To, na co desítky, ne-li stovky (ne-li tisíce!) fanoušků čeká již od počátku oznámení revivalu, bylo oficiálně potvrzeno. V nových epizodách seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) nebude chybět Jess! Můžete se začít těšit, Milo Ventimiglia je zpátky na scéně.

Herec včera podepsal smlouvu, která jeho účast potvrzuje, a očekávání fanoušků jsou tedy čím dál tím vyšší. Prozatím nebylo oznámeno, v kolika ze čtyř chystaných epizod se Jess objeví.

Postavu jsme si v seriálu mohli užívat celkem po 37 epizod, naposledy jsme se s ním rozloučili na konci šesté série. Jeho návrat a již dřívější oznámení účasti Logana může naznačit, že dojde ke střetu dvou nejvýznamnějších milostných známostí Rory.

Natáčení první z epizod začalo již minulý týden v Los Angeles. Kromě hlavních hrdinek je tedy potvrzen návrat Jesse, Logana, Emily, Lukea, Michela, Kirka, Paris a Lane.

Zároveň bylo v noci oznámeno, že se k seriálu přidává herečka Sutton Foster (Younger). Ta je první oznámenou novou tváří seriálu. Herečka se dříve objevila v jiném seriálu od Palladino, Bunheads. Prozatím není známo, koho Foster v Gilmorkách ztvární.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 111 týdny
Oni ho ukecávali, aby se vrátil ještě v poslední řadě, ale on tenkrát...
ragelly
před 111 týdny
Myslím, že to se nestane. Všichni budou automaticky vyhlížet známé tváře ze...
ševča
před 111 týdny
Já to nemyslím, že by dostala přehnaně času, ale bude tam trčet jak bolavý...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY