Facebook Twitter E-mail
12. února 2016

Xander Berkeley se střetne s Živými i mrtvými

Již v září minulého roku bylo oznámeno, že se k osazenstvu druhé poloviny šesté řady The Walking Dead přidá herec Xander Berkeley. Tenkrát ještě nebylo jasné, jaké role se ujme. Tomu je nyní konec.

Následující epizoda, která bude mít premiéru 14. února, se rychle blíží, a na povrch začínají vyplouvat nové informace. Herecký matador ztvární moudrou postavu Gregoryho, který je podle tvůrce Roberta Kirkmana vedoucím skupiny Hilltop Colony.

Gregory zbabělý muž a zároveň noční můra pro Maggie a Ricka. Muž zradí členy skupiny kvůli nemilosrdnému Neganovi, kterého bude hrát Jeffrey Dean Morgan, a sám sebe otráví. Zároveň zradí i Paula Monroea (Tom Payne), kterému se přezdívá Jesus.

Berkeley se dále objevil v deváte řadě seriálu 24, v seriálech The A-Team, Zoo, CSI, The Mentalist a 12 Monkeys. Nejvíce je ale známý svou rolí ve filmu Candyman z roku 1992.


Těšíte na návrat The Walking Dead? Myslíte si, že Berkeley zamíchá dějem šesté sezóny?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 88 týdny
Každý rok se hrozně těším na hory, ale proč musíme odjíždět den před TWD?...
justynajohnson
před 88 týdny
Už se nemůžu dočkat,chybí to,chybí to...živý mrtvý :-)

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY