Facebook Twitter E-mail
19. prosince 2011

Amy Acker obsazena do Once Upon a Time jako [Spoiler]

Seriál Once Upon a Time vysílaný na ABC se znovu ponořil do univerza Josse Whedona, aby obsadil nějakého hostujícího herce. Delší dobu je potvrzené, že se v 9. epizodě objeví Emma Caulfield (Anya z Buffy, the Vampire Slayer) jako Slepá čarodějka z Jeníčka a Mařenky.

Amy Acker, jež hrála ve Whedonově AngeloviDollhouse (Dům loutek), navštíví letošní nadpřirozené-pohádkové jako možná láska jak pro Rejpala (jednoho ze Sedmi trpaslíků), tak pro jeho Storybrookský mrzutý protějšek Leroye. Bude se jednat o pozdně zimní epizodu zaobírající se Rejpalovým příběhem. Amy se objeví v obou světech (v pohádkovém i ve Storybrooke).

Mimo zmiňovaných se Amy objevila také v seriálech Happy Town a No Ordinary Family. Shodou okolností si tuhle zimu také zahostuje v NBC seriálu Grimm, který se jako Once (ačkoli úplně jiným způsobem) točí kolem pohádkových postav.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
hodně dávno
Amy mám ráda tak jako OUAT a už se na ní docela hodně těším :))
Frozen99
hodně dávno
Taky se na Amy moc těšim :) OUAT je skvělý seriál, takže mám radost, že tam...
Meimei
hodně dávno
Já se těším na Emmu i Amy :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY