Facebook Twitter E-mail
12. února 2016

Pátá série Arrested Development bude vražedná záhada

Když stanice Fox před lety zrušila komedii Arrested Development, nikdo ještě netušil, jaký vzestup na seriál o pár let později čeká. Netflix odvysílal v roce 2013 očekávanou čtvrtou řadu, od té doby ale fanoušci musí čekat na to, jestli budou i další epizody.

Podle dostupných informací to vypadá, že se nových dílů skutečně dočkáme, i když oficiální prodloužení nepadlo. Tvůrce Mitchell Hurwitz má již naplánován scénář k páté sérii, jejíž koncept je přinejmenším překvapivý. Půjde o serializovanou záhadu vraždy, něco ve smyslu jako je The Jinx na HBO nebo Making a Murderer na Netflixu.

Nové epizody budou vycházet z událostí čtvrté řady, např. když Lindsay Bluth navrhla postavit zeď vedoucí přes mexickou hranici. Hurwitz nyní spěchá, aby stihl novou sérii dokončit a odvysílat dřív, než dojde k nadcházejícím americkým prezidentským volbám. To mu komplikuje i časová vytíženost herců, ze kterých se v posledních letech staly velké seriálové i filmové hvězdy.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY