Facebook Twitter E-mail
14. února 2016

TWD: Jak Sarah Wayne Callies zachránila Carol život

Průměrná délka života postav seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) do závratných výšek rozhodně nesahá. Lidé v tomto dramatu umírají jako na běžícím páse. Pouhé šestici postav se nějakým způsobem podařilo přežít od první série až do současné šesté série, která se na televizní obrazovky vrací po zimní pauze na sv. Valentýna.

Šestice představitelů přeživších postav, Andrew Lincoln (Rick Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Melissa McBride (Carol Peletier), Norman Reedus (Daryl Dixon) a Lennie James (Morgan Jones), se v říjnu minulého roku sešla během rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly. Tam mimo jiné padla velmi zajímavá informace, která možná mnohé fanoušky překvapí. Bylo odhaleno, že během čtvrté epizody třetí série měla místo T-Doga (IronE Singleton) zemřít Carol. Herečka Sarah Wayne Callies, jejíž postava Lori v této epizodě také zemřela, se však rozhodla jít za producenty a přimluvila se za to, aby Carol nechali žít. McBride přitom neměla ani tušení, co pro ni Callies udělala.

Během celého seriálu bylo hrůznými způsoby zabito obrovské množství lidí. Proč máte vy takové štěstí?
Norman Reedus: Dobrá otázka. Vyprávíme určitý příběh, jehož součástí je i ztráta. Nevím, zda jsme ještě naživu kvůli něčemu konkrétnímu, ale myslím, že jsme jen součástí onoho příběhu.
Andrew Lincoln: (na Melissu McBride) Tys měla namále ve třetí sérii.
Melissa McBride: Já mám pocit, že mám vždycky namále.
Andrew Lincoln: To jo, ale pamatuješ na to se Sarou Wayne Callies? Jak za tebe bojovala.
Melissa McBride: Opravdu? To jsem neslyšela.
Andrew Lincoln: Tys to nevěděla?
Melissa McBride: Ne.
Andrew Lincoln: Bylo to v té epizodě, kdy zemřeli Lori s T-Dogem. Původně ale měly zemřít Lori a Carol. A Sarah se ve vší své milosti a slušnosti ozvala a řekla, že dělají chybu. Věděla, že její postava zemře, ale bojovala za to, abys ty mohla zůstat.
Melissa McBride: To jsem nevěděla! Já snad omdlím.
Andrew Lincoln: Jo.
Melissa McBride: Zavolejte jí někdo!

To vypovídá o tom, jakou jste si tam vytvořili rodinu, že Sarah nešla bojovat sama za sebe, ale bojovala za jinou herečku, kterou respektuje.
Andrew Lincoln: Jo, přesně tak. Přesně taková je Sarah Wayne Callies.
Norman Reedus: Tohle se v seriálu děje často. Někdo něco zaslechne a všichni se spiknou, aby ono rozhodnutí změnili. Stává se to pořád.


Překvapila vás tato informace? Jste rádi, že Carol přežila, nebo byste byli radši, kdyby se drželi původního plánu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Remi
před 95 týdny
Chtěli se držet komiksu. Tam Carol spáchala sebevraždu (ve vězení) tím, že se...
taipan
před 95 týdny
No to by mě naštvali! Carol je nejlepší a hlavně nejrozumněji se chovající...
RiverSong
před 95 týdny
Carol je, podle mého, jedna z nejúžasnějších a nejlépe vyvíjejících se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY