18. 2. 2016

Seriálové osudy: Vinyl

Seriálové osudy: Vinyl

Pouhá jedna odvysílaná epizoda dramatické novinky Vinyl stačila stanici k tomu, aby rozhodla o osudu seriálu. Pro ty, které pilot zaujal, máme výborné zprávy. Seriál byl prodloužen pro druhou řadu!

Dobové drama získalo v neděli večer ne zrovna legendární sledovanost, v průměru pilotní epizodu vidělo asi 760 tisíc diváků. Přesto není prodloužení překvapivé, když vezmeme v úvahu, jaká velká herecká i hudební jména za seriálem stojí.

Vinyl je nový dramatický seriál, odehrávající se v sexem a drogami nasáklém světě hudebního showbusinessu sedmdesátých let. Příběh sledujeme očima newyorského ředitele krachující nahrávací společnosti, Richieho Finestry, jemuž se rozpadá také osobní život. Spolu s ním prožíváme závratnou jízdu americkou hudební scénou na počátku éry punku, disca a hiphopu, při níž začnou vycházet najevo důsledky jeho temné minulosti.

Prodloužení přichází v době, kdy se stanice připravuje říct sbohem kritiky uznávanému seriálu The Leftovers. Doposud zatím nepadlo rozhodnutí o potenciální třetí řadě True Detective, který v prvním roce zaujal, druhá série ale přinesla značně chladnější ohlas.


Dali jste již novince šanci? Jak vás zaujala? Jste rádi za tak brzké prodloužení?

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
singularita

singularita

Očividně bych to měl okusit. :D
před 240 týdny
IrmaVep

IrmaVep

Nic jiného jsem ani nečekala. Na seriál se chystám, mám ráda tyhle retro seriály, k tomu bude jistě...
před 240 týdny
inekafe

inekafe

Napríklad to, aby HBO seriál "neodobnovila". :'DDD Ach, najprv The Brink, teraz Vinyl... Way...
před 223 týdny
Další články k tématu