Facebook Twitter E-mail
23. února 2016

Prison Break: Mark Feuerstein v roli [SPOILER]

Fanoušci kultovního seriálu Prison Break (Útěk z vězení) nedočkavě vyhlíží jeho návrat, který zatím pevné datum nemá, ale premiéra je v plánu ještě v tomto roce. Natáčení by mělo začít na konci března, kdy bude dotočena první série Legends of Tomorrow, kde se vězeňské duo Wentworth Miller a Dominic Purcell objevují v hlavních rolích.

Na scénářích už se však tvrdě pracuje a začíná i obsazování nových rolí. Jednu z nich získal herec Mark Feuerstein (Royal Pains), který se představí jako Scott Ness, nový manžel Sary Tancredi. Herečka Sarah Wayne Callies, která Saru ztvárnila v předchozích sériích, zatím smlouvu nepodepsala, ale probíhají jednání, která by jí účast v seriálu mohla umožnit. Callies je nyní smluvně zavázána k seriálu Colony, ale zástupci obou stran se snaží najít schůdné řešení.

„Ráda bych do toho šla. Je to seriál, který pro mě hodně znamenal. Bylo by zajímavé znovu si zahrát postavu, o které jsem si myslela, že už ji nikdy neuvidím, a která pro mě tolik znamenala. Takže doufejme. Za dva až tři týdny bychom měli znát odpověď, zda bude možné oba harmonogramy nějak skloubit,“ uvedla Callies (minulý týden, pozn. red.).

„Seriál se bude odehrávat na zahraniční půdě, zápletka nebude místní,“ sdělila generální ředitelka Foxu, Dana Walden. „Půjde o mezinárodní příběh, který bude působit velmi soudobě.“ Minisérie bude vycházet z epilogu v „The Final Break“, který byl zveřejněn až na DVD. Produkci má na starosti původní tým v čele s tvůrcem Paulem Scheuringem. Přestože bylo původně oznámeno, že se minisérie bude skládat z deseti epizod, nové zprávy uvádí, že byl počet snížen na devět.


Co říkáte na nový casting? Potěšila vás tato zpráva? Těšíte se na návrat Prison Breaku?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

emJey (Bc. Milos Janu)
před 86 týdny
Klidně bych byl pro, aby se vrátili s pompou a ne jen z 9 díly, to je...
justynajohnson
před 86 týdny
Už se těším jak malá holka.
ATFLOTPB
před 76 týdny
Moc se těším ! Jediné, co mi vadí je, že Sarah bude mít nového manžela. Také...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY