23. 2. 2016

Prison Break: Mark Feuerstein v roli [SPOILER]

Prison Break: Mark Feuerstein v roli [SPOILER]

Fanoušci kultovního seriálu Prison Break (Útěk z vězení) nedočkavě vyhlíží jeho návrat, který zatím pevné datum nemá, ale premiéra je v plánu ještě v tomto roce. Natáčení by mělo začít na konci března, kdy bude dotočena první série Legends of Tomorrow, kde se vězeňské duo Wentworth Miller a Dominic Purcell objevují v hlavních rolích.

Na scénářích už se však tvrdě pracuje a začíná i obsazování nových rolí. Jednu z nich získal herec Mark Feuerstein (Royal Pains), který se představí jako Scott Ness, nový manžel Sary Tancredi. Herečka Sarah Wayne Callies, která Saru ztvárnila v předchozích sériích, zatím smlouvu nepodepsala, ale probíhají jednání, která by jí účast v seriálu mohla umožnit. Callies je nyní smluvně zavázána k seriálu Colony, ale zástupci obou stran se snaží najít schůdné řešení.

„Ráda bych do toho šla. Je to seriál, který pro mě hodně znamenal. Bylo by zajímavé znovu si zahrát postavu, o které jsem si myslela, že už ji nikdy neuvidím, a která pro mě tolik znamenala. Takže doufejme. Za dva až tři týdny bychom měli znát odpověď, zda bude možné oba harmonogramy nějak skloubit,“ uvedla Callies (minulý týden, pozn. red.).

„Seriál se bude odehrávat na zahraniční půdě, zápletka nebude místní,“ sdělila generální ředitelka Foxu, Dana Walden. „Půjde o mezinárodní příběh, který bude působit velmi soudobě.“ Minisérie bude vycházet z epilogu v „The Final Break“, který byl zveřejněn až na DVD. Produkci má na starosti původní tým v čele s tvůrcem Paulem Scheuringem. Přestože bylo původně oznámeno, že se minisérie bude skládat z deseti epizod, nové zprávy uvádí, že byl počet snížen na devět.


Co říkáte na nový casting? Potěšila vás tato zpráva? Těšíte se na návrat Prison Breaku?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Klidně bych byl pro, aby se vrátili s pompou a ne jen z 9 díly, to je prostě smutně málo. Ale...
před 207 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Už se těším jak malá holka.
před 207 týdny
ATFLOTPB

ATFLOTPB

Moc se těším ! Jediné, co mi vadí je, že Sarah bude mít nového manžela. Také doufám, že se vrátí i Alex...
před 197 týdny
Další články k tématu