23. 2. 2016

Seriálové osudy: Baskets

Seriálové osudy: Baskets

Fanoušci seriálu Baskets, nastražte oči a uši. Kabelovka FX po pěti odvysílaných epizodách prozradila osud seriálu. Zprávy jsou to maximálně dobré, komedie se dočká druhé řady!

Na druhou řadu se můžete těšit na začátku roku 2017. Prodloužení není překvapivé. Premiéra seriálu na stanici trhla rekord jako nejsledovanější komediální premiéra na základních kabelovkách za poslední dva roky. I po pěti dílech se drží v číslech Live+7 nad 1,5 milionem celkových diváků, což je nejlepší sledovanost nové komedie v aktuálním roce.

„Baskets je odvážný, chytrý a neuvěřitelně srandovní seriál. Nemůžeme být šťastnější z reakcí, které ve fanoušcích první série vyvolala,“ uvedl Eric Schrier, jeden z ředitelů původní tvorby společnosti FX Networks. „Na seriálu pracují ti nejinovativnější lidé moderní komedie. Děkujeme jim, celému tvůrčímu týmu a perfektnímu hereckému obsazení za to, co pro seriál dělají.“

Seriál vytvořil Zach Galifianakis, který zde zároveň hraje hlavní roli. Příběh se točí okolo Chipa Basketse, který opustí svůj sen stát se profesionálním francouzským klaunem, protože potřebuje nutně peníze. Přestěhuje se zpátky do rodného městečka, kde musí neustále soupeřit o úspěch a náklonnost svém vlastní matky se svým dvojčetem Dalem. Aby uživil sebe a nákladnou bývalou manželku, rozhodne se vzít práci v místním rodeu, kde se stane klaunem.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Rimmerson

Rimmerson

Skvělá zpráva ! Pilot který jsem zatím viděl byl skvělý a hodně jsem si ho užil,hlavně Louie Anderson...
před 238 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Vždyt je to hrůza,jaká druhá řada proboha!!!!
před 238 týdny
marzus

marzus

Ale prosím Vás, tento seriál je niečo, čo sme potrebovali. Jednoduchú komédiu s predvídateľnými...
před 236 týdny
Další články k tématu