Facebook Twitter E-mail
23. února 2016

Topmodelka pokračuje, dostane novou moderátorku

Když stanice CW zrušila po neuvěřitelných 22 cyklech reality show America's Next Top Model, většina fanoušků si říkala, že už bylo na čase. Ze show o módním průmyslu a krásných fotografiích se v průběhu let postupně stala estráda, ve které šlo o to, kdo se s kým v zákulisí nejvíce pohádá.

Intriky budou pokrčovat i nadále, jen ne na CW a ne s Tyrou Banks. Seriál si pod svá ochranná křídla nově bere kabelovka VH1, která je složena výhradně právě z reality shows. Podle slov zástupce stanice bude pořad od základu překopán, aby více pasoval nové generaci.

Změny se chystají opravdu ve všech ohledech, počínaje moderátorkou. Tyra Banks odchází, u pořadu zůstane pouze jako výkonná producentka. Topmodelka tedy bude pokračovat s jinou ústřední tváří. Více informací prozatím oznámeno nebylo. Prozatím tedy nevíme, kdo stane v čele pořadu, jaké bude složení poroty a ani to, s jakým časovým odstupem se realitka vrátí opět na obrazovky.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ellie_
před 124 týdny
Jé na Topmodelky jsem skoro zapomněla :D No, uvidíme jaké to bude bez Tyry, moc...
justynajohnson
před 124 týdny
Bez Tary to nebude opravdu ono.
Destinytte
před 124 týdny
Poslední roky to už nesleduju, ale jsem zvědavá, jak tohle dopadne..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY